Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo
Kolekce Deep Secret

Deep Secret Lejaan Kids

Antracitovo šedá plachta z kolekcie Deep Secret má mimoriadne jemný a prirodzene lesklý povrch. Obsahuje vlákna z eukalyptového dreva, ktoré absorbujú vlhkosť, sú prirodzene mäkké, nekrčivé a hebké na dotyk. Plachtu vďaka napínacím gumičkám jednoducho natiahnete. Nepresvitá a hodí sa ku kolekcii Deep Secret, rovnako ako aj k ružovej Never Too Late.
od 24 € do 70 €
Kolekce Deep Secret

Dokonale sedí

Napínacie gumičky v rohoch plachty pre ľahšie natiahnutie. Plachtu vďaka nim navlečiete na matrac na pevno a je dokonale napnutá.
Kolekce Deep Secret

Inteligentný detail

Každá naša plachta je vybavená etiketou, ktorá označuje jej kratšiu stranu. Plachtu tak natiahnete ľahšie a rýchlejšie.
Kolekce Deep Secret

Starostlivosť

Prestieradlá Deep Secret z vlákna TENCEL™ Lyocell odporúčame prať naruby bez použitia aviváže a optických rozjasňovačov na teplote až 60 °C. Pri použití sušičky zvoľte jemnejší program s nízkou teplotou.
Kolekce Deep Secret

Vlastnosti plachty

Složení 60% Lyocell TENCEL™ / 40% bavlna certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
Provedení česaná, merzerovaná bavlna
Povrch hladký satén, po vypraní matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odtieň PANTONE 19-3901 TPG
Starostlivosť

NAKUPOVAŤ KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť