Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
 Kolekce Gentle Organic

Gentle Organic

Kolekcia Gentle Organic je spojením kvality, udržateľnosti a maximálneho pohodlia. 100% biobavlna v nadštandardnej gramáži 660 g/m² vytvára mimoriadne hebké uteráky a osušky, šetrné aj k tej najcitlivejšej pokožke. Pozvite ich do svojej kúpeľne. Vyberať si môžete zo štyroch rozmerov v piatich odtieňoch.
od 9 € do 65 €
 Kolekce Gentle Organic

JEDNODUCHÉ LADENIE

Kolekciu Gentle Organic sme zámerne navrhli tak, aby perfektne ladila aj s ostatnými produktmi Lejaan. Uteráky v piatich autorských odtieňoch tak ľahko skombinujete s našimi obliečkami, županmi aj kúpeľňovými predložkami.
 Kolekce Gentle Organic

NAŠE VEĽKOSTI

Kolekcia uterákov Gentle Organic ponúka štyri veľkosti, ktoré najlepšie fungujú v spoločnom sete. Dva štandardné rozmery dopĺňa praktický menší uterák pre hostí a veľká osuška, ideálna pre pohodové chvíľky na pláži alebo pri bazéne.
 Kolekce Gentle Organic

NAŠE FROTÉ

Uteráky a osušky vyrábame zo slučkového froté. Ich prvotriednu kvalitu potvrdzuje hustota a dĺžka slučiek spolu s vysokou gramážou tkaniny. Tá u uterákov Gentle Organic dosahuje 660 g/m².
 Kolekce Gentle Organic

STAROSTLIVOSŤ

Vaše froté zostane dlho ako nové, ak sa budete oň správne starať. Pri praní dodržujte vždy odporúčania na štítku a používajte bežnú dávku pracieho gélu na farebnú bielizeň (bez opticky rozjasňujúcich látok). Vynechajte aviváž, ktorá má negatívny vplyv na absorpčné vlastnosti froté. Farebné uteráky tiež odporúčame niekoľkokrát vyprať samostatne na ustálenie farieb.
 Kolekce Gentle Organic

Vlastnosti uterákov

Složení 100% organická bavlna
Štruktúra Slučková
Gramáž 660 g/m²
Odtieň MIX FARIEB
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť