Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo
en
 Kolekce Honest Cotton

Honest Cotton

Uteráky a osušky Honest Cotton vyrábame z vysoko kvalitnej bavlny. Vďaka dĺžke slučiek a nadpriemernej gramáži 630 g/m² majú výbornú savosť a zostávajú hebké aj po mnohých vypraniach. Vyberať si môžete z piatich farebných odtieňov a štyroch praktických rozmerov. Kolekciu dopĺňajú aj unisex župany v rovnakej kvalite.
od 8 € do 53 €
 Kolekce Honest Cotton

JEDNODUCHÉ LADENIE

Kolekciu Honest Cotton sme zámerne navrhli tak, aby perfektne ladila aj s ostatnými produktmi Lejaan. Uteráky v piatich autorských odtieňoch tak ľahko skombinujete s našimi obliečkami, županmi aj kúpeľňovými predložkami.
 Kolekce Honest Cotton

NAŠE VEĽKOSTI

Kolekcia uterákov Honest Cotton ponúka štyri veľkosti, ktoré najlepšie fungujú v spoločnom sete. Dva štandardné rozmery dopĺňa praktický menší uterák pre hostí a veľká osuška, ideálna pre pohodové chvíľky na pláži alebo pri bazéne.
 Kolekce Honest Cotton

NAŠE FROTÉ

Uteráky a osušky vyrábame zo slučkového froté. Ich prvotriednu kvalitu potvrdzuje hustota a dĺžka slučiek spolu s vysokou gramážou tkaniny. Tá u uterákov Honest Cotton dosahuje 630 g/m².
 Kolekce Honest Cotton

Starostlivosť

Vaše froté zostane dlho ako nové, ak sa budete oň správne starať. Pri praní dodržujte vždy odporúčania na štítku a používajte bežnú dávku pracieho gélu na farebnú bielizeň (bez opticky rozjasňujúcich látok). Vynechajte aviváž, ktorá má negatívny vplyv na absorpčné vlastnosti froté. Farebné uteráky tiež odporúčame niekoľkokrát vyprať samostatne na ustálenie farieb.
 Kolekce Honest Cotton

Vlastnosti uterákov

Zloženie 100% bavlna
Štruktúra Slučková
Gramáž 630 g/m²
Odtieň MIX FARIEB
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť