Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en
 Kolekce Playful Cotton

Playful Cotton

Bavlnená kolekcia Playful Cotton je spojením praktickosti s hravým dizajnom jemných prúžkov. Vďaka ideálnej gramáži 550 g/m² sú uteráky a osušky mäkké, dobre sajú vodu, a zároveň rýchlo schnú. Preskúmajte všetkých päť odtieňov a vyberte si ten pravý pre vašu kúpeľňu.
od 7 € do 41 €
 Kolekce Playful Cotton

JEDNODUCHÉ LADENIE

Kolekciu Playful Cotton sme zámerne navrhli tak, aby perfektne ladila aj s ostatnými produktmi Lejaan. Uteráky v piatich autorských odtieňoch tak ľahko skombinujete s našimi obliečkami, županmi aj kúpeľňovými predložkami.
 Kolekce Playful Cotton

NAŠE VEĽKOSTI

Kolekcia uterákov Playful Cotton ponúka štyri veľkosti, ktoré najlepšie fungujú v spoločnom sete. Dva štandardné rozmery dopĺňa praktický menší uterák pre hostí a veľká osuška, ideálna pre pohodové chvíľky na pláži alebo pri bazéne.
 Kolekce Playful Cotton

NAŠE FROTÉ

Uteráky a osušky vyrábame zo slučkového froté. Ich prvotriednu kvalitu potvrdzuje hustota slučiek spolu s vysokou gramážou tkaniny. Tá u uterákov Playful Cotton dosahuje 550 g/m².
 Kolekce Playful Cotton

STAROSTLIVOSŤ

Vaše froté zostane dlho ako nové, ak sa budete oň správne starať. Pri praní dodržujte vždy odporúčania na štítku a používajte bežnú dávku pracieho gélu na farebnú bielizeň (bez opticky rozjasňujúcich látok). Vynechajte aviváž, ktorá má negatívny vplyv na absorpčné vlastnosti froté. Farebné uteráky tiež odporúčame niekoľkokrát vyprať samostatne na ustálenie farieb.
 Kolekce Playful Cotton

Vlastnosti uterákov

Zloženie 100% bavlna
Štruktúra Slučková
Gramáž 550 g/m²
Odtieň MIX FARIEB
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť