Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en

SHOWROOM

SHOWROOM PRAHA

Zažite Lejaan všetkými zmyslami. V minimalistickom pražskom showroome nájdete všetky naše kolekcie, ktoré si môžete na mieste objednať s pohodlným doručením domov.

+420 602 283 173

Jaromírova 4, Praha 2 – Nusle

Po–Pi: 11:00–19:00
So–Ne: 10:00–18:00SPRIEVODCA NÁKUPOM

Radi s vami preberieme vaše predstavy a vízie, odporučíme to najvhodnejšie riešenie pre konkrétny interiér a pomôžeme s nákupom cez e-shop. Potom stačí počkať, kým vám produkty dorazia domov. Ten pravý Lejaan zážitok doplní šálka výberovej kávy.

O PRIESTORE

Minimalistickému interiéru vládne posteľ navlečená jednou z výnimočných kolekcií Lejaan. Jej mäkkosť a hrejivosť dokresľujú svetlé béžové tóny, zaoblené klenby a jedinečný autorský nábytok. Tieto prvky spoločne vytvárajú nezabudnuteľný zážitok pretkaný osobitým dizajnom a príjemnou atmosférou.

LEJAAN NAŽIVO

Showroom slúži ako miesto, kde si môžete naše produkty zblízka prezrieť, vyskúšať a nechať si poradiť s výberom. Tešiť sa môžete na všetky kolekcie obliečok, prestieradiel, výplní, froté aj doplnkov.

Private Shopping Liberec

Navštívte naše industriálne sídlo v Liberci, načerpajte atmosféru českej Škandinávie a objavte všetky kolekcie Lejaan. Stačí si rezervovať svoj termín na Private Shopping.

+420 722 920 930

U Kolory 231, Liberec

Po–Pi: 9:00–15:00
Preferujete iný termín? Neváhajte nás kontaktovať.SPRIEVODCA NÁKUPOM

Nákupom vás osobne prevedieme, pomôžeme s výberom a odpovieme na všetko, čo vás bude zaujímať. Na mieste môžete rovno nakúpiť a produkty si odniesť domov. Vyladený Lejaan zážitok navyše zahŕňa výberovú kávu, malé občerstvenie alebo pohár bubliniek.

O PRIESTORE

Sídlo Lejaan nájdete v našom rodnom Liberci. Krásne industriálne kancelárie, sklad aj showroom sa nachádzajú v prostredí bývalej textilnej továrne Kolora, čím hrdo nadväzujeme na miestnu dlhoročnú tradíciu tohto remesla. Zaparkovať môžete priamo v areáli.

LEJAAN NAŽIVO

Showroom slúži ako miesto, kde si môžete naše produkty zblízka prezrieť, vyskúšať a nechať si poradiť s výberom. Tešiť sa môžete na všetky kolekcie obliečok, prestieradiel, výplní, froté aj doplnkov.