Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo
en

Vrátenia a reklamácie

Postup pri vrátení/reklamácii

Chcete niektoré z produktov Lejaan vrátiť alebo reklamovať? Zaslanie tovaru späť k nám je jednoduché a zadarmo. Lehota na bezplatné vrátenie je 14 dní. V prípade otázok sa nebojte kontaktovať naše zákaznícke oddelenie na customerservice@lejaan.cz alebo na +420 722 920 930.

Krok 1: Vyplňte vratkový / reklamačný formulár

Vyplňte formulár, ktorý bol priložený k vašej objednávke. Zaškrtnite, ktorý z produktov chcete vrátiť/reklamovať, a počet kusov.

Odkaz na vrátenie/reklamáciu nájdete aj v e-maili s informáciami k vašej objednávke. Registrovaní zákazníci nájdu formulár vo svojom účte v sekcii „Moje objednávky“.

Krok 2: Zabaľte produkt

Vrátený tovar musí byť nepoužitý, v pôvodnom stave a ideálne zabalený do pôvodného balenia. V prípade, že už pôvodný obal nemáte, nič sa nestane, keď tovar pošlete v inej krabici. Len všetko, prosím, starostlivo zabaľte a zalepte pre bezpečnú prepravu. Nezabudnite do balíčka vložiť vyplnený vratkový/reklamačný formulár.

Krok 3: Odneste do Packety

Váš balíček bezplatne odošlite na ktoromkoľvek podacom mieste Packeta. Pri odosielaní zásielky povedzte obsluhe kód 958 846 35 a vezmite si potvrdenie o prijatí. Nezabudnite, že balíček musí spĺňať rozmerové štandardy Packety (https://www.packeta.sk/ako-zabalit-zasielku).

Všetko ostatné obstaráme my. O prijatí vráteného tovaru vás budeme informovať e-mailom a vašu požiadavku vyriešime v čo najkratšej lehote, maximálne však do 30 dní.