Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €

Vrátenia a reklamácie

Postup pri vrátení/reklamácii

Chcete niektoré z produktov Lejaan vymeniť alebo vrátiť? Obraciate sa na nás s reklamáciou? Postup pre zaslanie tovaru späť k nám je jednoduchý a bez nákladov.

1. krok: Vyplňte vratkový/ reklamačný formulár

Vyplňte formulár, ktorý bol priložený k vašej objednávke. Zaškrtnite, ktorý z produktov chcete vrátiť/reklamovať a počet kusov.

Formulár nájdete priložený v každom balíčku. Odkaz na vrátenie/reklamáciu je takisto súčasťou e-mailu s vašou objednávkou. Registrovaní zákazníci nájdu formulár pri každej objednávke v sekcii "Moje objednávky"

2. krok: Zabaľte produkt

Vrátený tovar musí byť nepoužitý, v pôvodnom stave a vrátený v pôvodnom balení. Na rozmyslenie máte 14 dní, počas ktorých možno produkty vrátiť alebo vymeniť.

3. krok: Odneste balík do Zásielkovne

Váš balíček bezplatne vrátite na ktorejkoľvek pobočke Zásielkovne. Postačí vám na to číslo uvedené na formulári. Tím Lejaan vašu požiadavka vyrieši v čo najkratšej lehote, najviac však do 30-tich dní.