Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en
 Kolekce Brave Grey

Brave Grey

Šedý župan Brave Grey je vyrobený z vysoko kvalitnej bavlny v príjemnej gramáži 450 g/m². Vďaka kvalite slučiek a vysokej gramáži má župan výbornú savosť. Disponuje vreckami, kapucňou a opaskom na previazanie. Dostupný je v niekoľkých veľkostiach. Model má na sebe svoju štandardnú veľ. L.
90 €
 Kolekce Brave Grey

FUNKČNÉ DETAILY

Všetky naše župany sa dajú stiahnuť opaskom. Ten je pretiahnutý jedným z dvoch pútok, vďaka ktorým na župane drží aj rozviazaný. Výška umiestnenia pútka je kvôli unisexovému strihu dôležitým detailom pre správny fit. Golier je zakončený pohodlnou kapucňou a prednú časť županu dopĺňajú dve pohodlné vrecká.
 Kolekce Brave Grey

NAŠE FROTÉ

Župany Lejaan sú vyrobené zo slučkového froté. Ich kvalitu potvrdzuje hustota a dĺžka slučiek spolu s optimálnou gramážou 450 g/m². Tá zaručuje komfortný pocit pri nosení a výbornú savosť.
 Kolekce Brave Grey

STAROSTLIVOSŤ

Ak sa oň budete správne starať, vaše froté bude dlho ako nové. Pri praní vždy dodržiavajte odporúčania na štítku. Používajte bežnú dávku pracieho gélu na farebné prádlo (bez opticky rozjasňujúcich látok). Nepoužívajte aviváže, majú negatívny vplyv na absorbčné vlastnosti froté. Župany tiež pre ustálenie farieb odporúčame niekoľkokrát vyprať samostatne.
 Kolekce Brave Grey

Vlastnosti županov

Zloženie 100 % bavlna
Štruktúra Slučková
Gramáž 450 g/m²
Odtieň PANTONE 16-3802 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť