Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo
 Kolekce Chic Wool

Chic Wool

Štýlové deky Chic Wool s geometrickým vzorom v troch neutrálnych variantoch sú skvelou voľbou pre elegantné a moderné interiéry. Vďaka zloženiu zo 100% ovčej vlny majú deky pevnú štruktúru a príjemne hrejú.
102 €
 Kolekce Chic Wool

O MATERIÁLI

Certifikovaná 100% ovčia vlna je prirodzene mäkká, má vynikajúcu schopnosť udržiavať teplo, ale zabraňuje nechcenému prehrievaniu. Ide o ekologicky šetrný materiál, ktorý je získavaný z obnoviteľných zdrojov bez využitia akýchkoľvek chemikálií. Naše deky, tkané z extra jemnej priadze, ponúkajú oproti konvenčným vlneným výrobkom väčšiu hebkosť.
 Kolekce Chic Wool

JEDNODUCHÉ LADENIE

Odtiene deky skvele doplnia naše kolekcie obliečok aj ostatné produkty Lejaan. Pre nápadité Mix & Match sa tak nebojte experimentovať s odvážnejšími farebnými kombináciami.
 Kolekce Chic Wool

ŠTÝLOVÝ DETAIL

Každú deku sme doplnili o niečo extra. Štýlová etiketa však nie je iba na ozdobu, ale má aj svoje praktické využitie – rafinované vrecko ukrýva štítok s informáciami, ako sa o produkt starať.
 Kolekce Chic Wool

STAROSTLIVOSŤ

Pri praní odporúčame zvoliť ručný program do 20 °C v kombinácii so špeciálnym pracím prostriedkom na vlnu, ktorý obsahuje lanolín. Ten zaistí, že vlna zostane dlhodobo hebká a ako nová. Pri sušení sa radšej vyhnite sušičke a deky nevystavujte priamym slnečným lúčom.
 Kolekce Chic Wool

Vlastnosti kolekcie

Složení 100% ovčia vlna
Štruktúra tkaná
Odtieň čierna / šedá/ krémová
Gramáž 300 g/m²
Rozmer 140 × 200 cm (vrátane strapcov)
Certifikácia OEKO-TEX® STANDARD 100
Starostlivosť

Nakupovať kolekciu

Mohlo by sa vám páčiť