Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en
 Kolekce Colour Melange

Colour Melange

Pletený vankúš Colour Melange z lyocelu a bavlny je praktickým doplnkom, ktorý potrebuje každá posteľ alebo pohovka. Pletená kolekcia je zostavená zo štyroch sviežich odtieňov, vankúš funguje najlepšie v sete s dekou. Ako výplň odporúčame našu Classic High v rozmeroch 40 × 40 cm.
25 €
 Kolekce Colour Melange

ĽAHKÉ LADENIE

Odtiene prikrývok a dekoračných vankúšov Colour Melange sme zámerne navrhli tak, aby perfektne ladili s našimi kolekciami obliečok. Vďaka autorským farbám ich ľahko skombinujete s ostatnými produktmi Lejaan.
 Kolekce Colour Melange

IDEÁLNY SET PRIKRÝVKA & VANKÚŠ

Kolekcia Colour Melange najlepšie funguje ako ucelený set prikrývky a vankúša v rovnakom odtieni. Na vankúš odporúčame našu výplň Classic High v rozmeroch 40 × 40 cm.
 Kolekce Colour Melange

AUTORSKÉ FARBY & MATERIÁLY

Deky a obliečky na vankúše z kolekcie Colour Melange sú vyrobené zo 67% lyocelu a 33% bavlny. Odtiene kolekcií, ich zloženie aj gramáž si sami navrhujeme, od prvej nitky do posledného detailu.
 Kolekce Colour Melange

STAROSTLIVOSŤ

Všetky pleteniny sú vzhľadom na ich štruktúru citlivejšie na zatrhnutie, preto aj pri kolekcii Colour Melange odporúčame opatrné zaobchádzanie. Deky aj obliečky na vankúše je možné prať v práčke na 30 °C. Nepoužívajte sušičku, na zachovanie textúry a kvality sa vyvarujte naťahovaniu a vešaniu, najlepšie rozložte na rovnú plochu a nechajte voľne uschnúť. Deky a obliečky na vankúše nežehlite. Starajte sa s láskou, rovnako ako sa Lejaan kúsky budú starať o vás.
 Kolekce Colour Melange

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 67% lyocell / 33% bavlna
Štruktúra Pletená
Odtiene Zelená / Červená / Žltá / Modrá
Gramáž 425 g/m²
Rozmery 40 × 40 cm
Starostlivosť

Mohlo by sa vám páčiť