Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo
en
 Kolekce Delicate Silk

Delicate Silk

Luxusná obliečka na vankúš Delicate Silk premení vašu spánkovú rutinu na výnimočný zážitok. Pravý hodváb pozitívne ovplyvňuje kvalitu vlasov aj pleti, zatiaľ čo hypoalergénne zloženie a chladivý efekt zvyšujú komfort pri odpočinku. Vybrať si môžete zo štyroch neutrálnych odtieňov a troch praktických rozmerov v nadštandardnej gramáži 22 momme.
od 86 € do 118 €
 Kolekce Delicate Silk

Spánkom ku kráse

Pravidelný spánok na hodvábnom vankúši prináša množstvo benefitov. Prírodný materiál neabsorbuje kozmetické produkty ani prirodzenú vlhkosť pleti. Pokožka tak zostáva po celú noc svieža, hydratovaná a riziko tvorby vrások sa znižuje. Hladký povrch látky pomáha udržovať lesklé a zdravé vlasy, je hypoalergénny a prispieva k regulácii telesnej teploty.
 Kolekce Delicate Silk

Ten najlepší hodváb

Mulberry hodváb je synonymom pre hodváb tej najvyššej kvality. Vďaka 100% prírodnému zloženiu, dĺžke a pevnosti jednotlivých vlákien vzniká extra jemný, hladký, ale zároveň mimoriadne odolný materiál.
 Kolekce Delicate Silk

JEDINEČNÝ DARČEK

Chcete darovať niečo naozaj špeciálne? Pre obliečku na vankúš Delicate Silk odporúčame zvoliť naše jedinečné darčekové balenie s hodvábnym papierom a mašľou, ktoré premení samotné rozbaľovanie na neobyčajný zážitok. Možnosť darčekového balenia zvolíte v košíku.
 Kolekce Delicate Silk

Skutočný komfort

Zvoľte ten správny základ. Nadýchaná a ľahká výplň navlečená do jemného hodvábu je zárukou luxusného zážitku. Neutrálny odtieň obliečky Delicate Silk ľahko zladíte s našimi kolekciami obliečok. Skutočné pohodlie a hotelový vzhľad lôžka zaistí elegantná kombinácia troch vankúšov.
 Kolekce Delicate Silk

Starostlivosť

Obliečku Delicate Silk odporúčame prať šetrným programom na 30 °C. Jedinečné vlastnosti hodvábu najlepšie zachováte pri praní naruby a s použitím vrecka na jemnú bielizeň. Sušičku nepoužívajte.
 Kolekce Delicate Silk

VLASTNOSTI KOLEKCIE

Prevedenie Prirodzene lesklý hodváb najvyššej jakosti
Zloženie 100% hodváb Mulberry
Väzba hladký satén
Rozmery 40 × 60 cm
50 × 70 cm
70 × 90 cm
Odtiene Biela / Šedá / Béžová / Staroružová
Gramáž 22 momme
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť