Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en
 Kolekce Down Comfort Medium

Down Comfort Medium Lejaan Kids

Vankúše z certifikovaného husacieho peria sú príjemne mäkké a nadýchané. Vďaka optimálnemu pomeru prachového a draného peria dodajú hlave maximálnu oporu. Výplne majú hladký bavlnený povrch a držia si svoj prirodzený tvar.
od 86 € do 200 €
 Kolekce Down Comfort Medium

O MATERIÁLI Lejaan Kids

Výplne plníme kombináciou prachového a draného peria. Prachové perie je vďaka tisícom jemných vlákien prirodzene mäkké a ľahké, zatiaľ čo drané perie s brkami je pevné a má predovšetkým podpornú funkciu. Perie je plnené do husto tkaných sypkov zo 100% bavlny.
od 86 € do 200 €
 Kolekce Down Comfort Medium

NAŠE PERIE

Pre páperové výplne sme zvolili vysoko kvalitné husacie perie z európskych chovov a certifikovaných fariem, najčastejšie zo susedného Poľska. Celý proces získavania i spracovania peria prebieha eticky a v súlade so zásadami dobrých životných podmienok zvierat.
 Kolekce Down Comfort Medium

TROJKOMOROVÝ SYSTÉM

Menšie vankúše plníme kombináciou prachového a draného peria v pomere 60 : 40. Pri väčších rozmeroch nájdete tzv. trojkomorový systém. Vnútorná komora obsahuje 15 % prachového a 85 % draného peria, zatiaľ čo dve vonkajšie komory tvorí na 90 % jemné prachové perie. Toto zloženie zaistí maximálne pohodlie aj príjemnú oporu detskej hlavy a krku.
 Kolekce Down Comfort Medium

MINIMALISTICKÝ VZHĽAD

Povrch bez prešitia dáva navlečenému vankúšiku hladký minimalistický vzhľad. Okraje vankúša sú po celom obvode lemované jemnou paspulkou, ktorá spevňuje švy a zvyšuje odolnosť výplne.
 Kolekce Down Comfort Medium

ZDRAVÝ SPÁNOK

Vďaka dôkladnému čisteniu peria počas výrobného procesu sú tieto výplne pri správnej domácej starostlivosti vhodné aj pre deti alergické na prach a roztoče. Nie je vhodné iba do domácností alergikov na perie.
 Kolekce Down Comfort Medium

STAROSTLIVOSŤ

Vankúše sú prateľné. V rámci kvalitnej starostlivosti odporúčame prať v jemnom pracom prostriedku a pri nízkych otáčkach na 60 °C. Výplne je možné sušiť v sušičke na nižšej teplote. Menšie rozmery je možné sušiť tiež voľne. Chemické čistenie, žehlenie, bielenie a vákuovanie nie je žiaduce. Pri skladovaní sa vyhnite prehýbaniu.
 Kolekce Down Comfort Medium

Vlastnosti vankúšov

Zloženie výplne 100% CERTIFIKOVANÉ HUSACIE PERIE
Charakter ANTIALERGÉNNY
Gramáž a systém 40 × 40 cm – 230 g – Jednokomorový
40 × 60 cm – 300 g – Jednokomorový
45 × 65 cm – 640/140 g – Trojkomorový
40 × 80 cm – 660/150 g – Trojkomorový
50 × 70 cm – 660/150 g – Trojkomorový
70 × 90 cm – 1200/200 g – Trojkomorový
Složení svrchní 100% BAVLNA
Certifikácie Responsible Down Standard, Oeko-Tex® Standard 100, NOMITE, Downafresh
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť