Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
 Kolekce Tender Wool

Tender Wool

Vzorovaná kolekcia dek Tender Wool zo 100% vlny má skvelé termoregulačné schopnosti. Deky v štyroch farebných prevedeniach ladia s našimi kolekciami obliečok a stanú sa hravým elementom v akomkoľvek vnútornom i vonkajšom priestore.
102 €
 Kolekce Tender Wool

O MATERIÁLI

Certifikovaná 100% ovčia vlna je prirodzene mäkká, má vynikajúcu schopnosť udržiavať teplo, ale zabraňuje nechcenému prehrievaniu. Ide o ekologicky šetrný materiál, ktorý je získavaný z obnoviteľných zdrojov bez využitia akýchkoľvek chemikálií. Naše deky, tkané z extra jemnej priadze, ponúkajú oproti konvenčným vlneným výrobkom väčšiu hebkosť.
 Kolekce Tender Wool

JEDNODUCHÉ LADENIE

Odtiene deky skvele doplnia naše kolekcie obliečok aj ostatné produkty Lejaan. Pre nápadité Mix & Match sa tak nebojte experimentovať s odvážnejšími farebnými kombináciami.
 Kolekce Tender Wool

ŠTÝLOVÝ DETAIL

Každú deku sme doplnili o niečo extra. Štýlová etiketa však nie je iba na ozdobu, ale má aj svoje praktické využitie – rafinované vrecko ukrýva štítok s informáciami, ako sa o produkt starať.
 Kolekce Tender Wool

DVOJFAREBNÉ PREVEDENIE

Pre väčšiu variabilitu boli deky navrhnuté na obojstranné použitie. Vďaka tomu môžete ľahko meniť vzhľad interiéru podľa nálady a prispôsobovať priestor vašej aktuálnej estetike alebo napríklad ročnému obdobiu.
 Kolekce Tender Wool

STAROSTLIVOSŤ

Pri praní odporúčame zvoliť ručný program do 20 °C v kombinácii so špeciálnym pracím prostriedkom na vlnu, ktorý obsahuje lanolín. Ten zaistí, že vlna zostane dlhodobo hebká a ako nová. Pri sušení sa radšej vyhnite sušičke a deky nevystavujte priamym slnečným lúčom.
 Kolekce Tender Wool

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 100% ovčia vlna
Štruktúra tkaná
Odtieň svetlošedá / svetlozelená / tmavozelená / červená
Gramáž 300 g/m²
Rozmer 140 × 200 cm (vrátane strapcov)
Certifikace OEKO-TEX® STANDARD 100
Starostlivosť

nakupovať kolekciu

Mohlo by sa vám páčiť