Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en
PANTONE 16-3802 TPG
 Kolekce Tobias' Dream

Tobias' Dream Lejaan Kids

Hodvábne jemné detské obliečky z autorskej kolekcie Tobias' Dream Yvety Kroupovej. Obsahujú certifikovanú bavlnu a vlákna TENCEL™ Lyocell z eukalyptového dreva. Vďaka nim sú obliečky hebké, menej krčivé a skvelo absorbujú vlhkosť pre nerušený spánok vášho malého dobrodruha. Naše poťahy sú spracované bez zipsov a gombíkov a vďaka tomu poskytujú maximálny komfort.
Tip na set 1×90×130 cm / 1×45×65 cm classic
56 €
 Kolekce Tobias' Dream

Ilustrácie Yvety Kroupové

Našim kolekciám obliečok pre deti Tobias Dream a Rebeca’s Dream dala život popredná česká ilustrátorka Yveta Kroupová. Inšpiráciou pri tvorbe jej boli jej vlastné spomienky, ktoré premietla do motívov a celkového dizajnu.
 Kolekce Tobias' Dream

Rodinný komfort

Naše kolekcie sú dokonale zladené pre vaše spoločné snívanie. Detské obliečky totiž vyrábame z materiálov ako pre dospelých. Môžete si tak užívať rovnaký komfort, nech už si usteliete spoločne alebo zvlášť.
 Kolekce Tobias' Dream

Štýly vankúšov

Navlečiete deťom lôžko do klasického alebo Oxford štýlu? Vankúše „Classic“ sú hladké, zatiaľ čo „Oxford“ hovoríme tým s ozdobným okrajom. Detské kolekcie šijeme v oboch variantoch, rovnako ako pre dospelých.
 Kolekce Tobias' Dream

Detské veľkosti

Pre postieľky vašich najmenších odporúčame rozmery paplóna 90 × 130 cm a vankúša 45 × 65 cm. Väčším snílkom potom sadne rozmer paplóna 140 × 200 cm a vankúš podľa ľubovôle pre tie najlepšie vankúšové bitky.
 Kolekce Tobias' Dream

Prešitie obliečky

Vďaka praktickému prešitiu našich obliečkov si vaše deti užijú maximálne pohodlie a výplne nevypadnú ani tým najväčším divochom. Gombíky a zipsy sme nahradili týmto minimalistickým detailom, ktorý je pohodlný, štýlový a funkčný.
 Kolekce Tobias' Dream

Starostlivosť

Kolekciu Tobias' Dream môžete prať až na 60°C, na bežné osvieženie bielizne odporúčame prať na 40°C. Jedinečné vlastnosti a jemnosť vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte pri praní naruby a bez použitia aviváže a optických rozjasňovačov. Pri použití sušičky obliečky sušte naruby a zvoľte šetrnejší program s nízkou teplotou.
 Kolekce Tobias' Dream

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 60 % TENCEL™ Lyocell / 40 % bavlna certifikované OEKO-TEX® Standard 100
Štruktúra česaná, mercerovaná bavlna
Väzba hladký satén, po vypraní matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odtieň PANTONE 16-3802 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE DETSKÚ KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť