Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo
en
 Kolekce With Love

With Love

Obliečku na vankúš With Love šijeme z rovnakého materiálu, ako naše obliečky z bavlny a TENCEL™ lyocelu. S láskou, pre sladký spánok a jednoduché ladenie. S romantickým prvkom výšivky a elegantnou kantou, ako detail, ktorý zahreje pri srdci a doplní vašu obľúbenú kolekciu. Vyberte si svojho favorita z troch farebných variantov v štyroch rozmeroch.
od 20 € do 34 €
 Kolekce With Love

Výšivka

Maličkosť, ktorá poteší. Precízna výšivka s motívom srdiečok premení vašu najobľúbenejšiu sadu obliečok na skutočne srdcovú záležitosť. Motív lásky na obliečky vyšívame v lokálnej dielni.
 Kolekce With Love

Jednoduché ladenie

Nežnú výšivku srdca sme spojili s kolekciami obliečok Quiet Jungle, Father's Playground a Never Too Late. Čisto biely, teplošedý a staroružový odtieň ladí s farbami výšivky a ponúka priestor pre monocolour look postele aj vzájomné kombinovanie.
 Kolekce With Love

Starostlivosť

Kolekciu With Love môžete prať až na 60 °C, na bežné osvieženie bielizne odporúčame prať na 40 °C. Jedinečné vlastnosti a jemnosť vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte pri praní naruby a bez použitia aviváže a optických rozjasňovačov. Pri použití sušičky obliečky sušte naruby a zvoľte šetrnejší program s nízkou teplotou.
 Kolekce With Love

Vlastnosti kolekcie

Složení 60 % Lyocell TENCEL™ / 40 % bavlna certifikované OEKO-TEX® Standard 100
Štruktúra česaná, merzerovaná bavlna
Povrch hladký satén, po vypraní matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odtiene Biela / Teplá šedá / Staroružová
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť