Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo
 Kolekce Down Comfort All Season

Down Comfort All Season

Celoročné paplóny z certifikovaného husacieho peria sú výnimočne nadýchané. Výplne majú výborné absorpčné vlastnosti a dlhú životnosť. Vďaka perfektným termoregulačným schopnostiam v zime zahrejú a v lete ochránia pred teplom. Pocit pohodlia zvyšuje hladký bavlnený povrch.
od 392 € do 820 €
 Kolekce Down Comfort All Season

O MATERIÁLI

Paplóny plníme na 90 % jemným prachovým a 10 % pevným draným perím pre maximálnu nadýchanosť a priedušnosť. Prachové perie je vďaka tisícom jemných vlákien prirodzene mäkké a ľahké. Navyše chráni pred chladom a má väčšiu výhrevnosť. Perie je plnené do husto tkaných sypkov zo 100% bavlny.
od 392 € do 820 €
 Kolekce Down Comfort All Season

PREŠITIE

Paplóny sú doplnené o textilné prepážky. Tie prirodzene vytvárajú vrecká, ktoré držia perie na mieste a zaisťujú dostatok priestoru pre zväčšenie jeho objemu. Vďaka tejto konštrukcii výplne zachytávajú viac vzduchu, lepšie izolujú a zostávajú dlhodobo nadýchané.
 Kolekce Down Comfort All Season

NAŠE PERIE

Pre páperové výplne sme zvolili vysoko kvalitné husacie perie z európskych chovov a certifikovaných fariem, najčastejšie zo susedného Poľska. Celý proces získavania i spracovania peria prebieha eticky a v súlade so zásadami dobrých životných podmienok zvierat.
 Kolekce Down Comfort All Season

ZDRAVÝ SPÁNOK

Vďaka dôkladnému čisteniu peria počas výrobného procesu sú tieto výplne pri správnej domácej starostlivosti vhodné aj pre osoby alergické na prach a roztoče. Nie sú vhodné iba do domácností alergikov na perie.
 Kolekce Down Comfort All Season

STAROSTLIVOSŤ

Paplóny sú prateľné. V rámci kvalitnej starostlivosti odporúčame prať v jemnom pracom prostriedku a pri nízkych otáčkach na 60 °C. Páperové výplne je možné sušiť voľne alebo v sušičke na nižšej teplote. Chemické čistenie, žehlenie a bielenie nie je žiaduce. Pre zachovanie nadýchanosti sa vyhnite vákuovaniu.
 Kolekce Down Comfort All Season

Vlastnosti paplónov

Vnútorné zloženie 100% CERTIFIKOVANÉ HUSACIE PERIE
Pomer peria 90 % PRACHOVÉ / 10 % DRANÉ
Vrchné zloženie 100% BAVLNA
Charakter ANTIALERGÉNNY
Gramáž 140 × 200 cm – 600 g
140 × 220 cm – 660 g
200 × 200 cm – 850 g
200 × 220 cm – 950 g
240 × 200 cm – 1050 g
240 × 220 cm – 1150 g
Hrejivosť STREDNÁ / CELOROČNÉ POUŽITIE
Certifikácie Responsible Down Standard, Oeko-Tex® Standard 100, NOMITE, Downafresh
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCI

Mohlo by sa vám páčiť