Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo
en
PANTONE 13-4104 TPG, 11-0601 TPG
 Kolekce Frozen Lake

Frozen Lake

Bavlnené obliečky v štýlovom dizajne, ktorý prepája luxusnú šedú a bielu klasiku. Prírodné vlákna organickej bavlny zaručujú kvalitný spánok vďaka príjemnému jemnému povrchu s dobrou absorpciou prirodzenej vlhkosti.
Tip na set 1×140×200 cm / 1×70×90 cm classic
114 €
 Kolekce Frozen Lake

hotelový komfort

Zvoľte ten správny základ. Nadýchanú a napriek tomu ľahkú výplň, ktorú navlečiete do príjemnej kolekcie Frozen Lake. Vankúše a ich množstvo sú zásadné pre pohodlný spánok. Osvedčená kombinácia troch je ideálna pre vaše pohodlie i oporu. A tiež pre štýlovejšiu spálňu.
 Kolekce Frozen Lake

štýly vankúšov

Budú vaše vankúše v štýle "Classic" alebo "Oxford"? Classic hovoríme vankúšom s hladkými okrajmi a pre oxfordské stlanie sú charakteristické vankúše s ozdobným okrajom. Všetky naše kolekcie disponujú oboma variantmi vo všetkých veľkostiach.
 Kolekce Frozen Lake

NAŠE VEĽKOSTI

Okrem klasických rozmerov paplónov si môžete dopriať aj variantu dvojitú a predĺženú. Vankúše v ôsmich veľkostiach skvele doplnia akýkoľvek paplón, najmä ak budú na vašej posteli v sete troch.
 Kolekce Frozen Lake

Prešitie obliečky

Obliečky na paplóny sú vybavené prešitím, vďaka ktorému paplón z poťahu nevykĺzne. Nepríjemné zapínanie na gombíky alebo zips sme nahradili týmto elegantným a praktickým detailom.
 Kolekce Frozen Lake

STAROSTLIVOSŤ

Kolekcia Frozen Lake umožňuje pranie až na 60°C. Pre bežné osvieženie však odporúčame prať na 40°C. Možno sušiť v sušičke.
 Kolekce Frozen Lake

NADROZMERNÉ PAPLÓNY

K obliečkam na paplóny v rozmeroch 240 × 200 cm a 240 × 220 cm pridávame praktické šnúrky. Aj nadmerná veľkosť výplne tak bude držať na svojom mieste. Šnúrky sa dajú schovať, alebo ich môžete nechať tak, ako sme ich našili. Vždy budú vyzerať decentne a nebudú rušiť celkový vzhľad postele.
 Kolekce Frozen Lake

Vlastnosti kolekce

Zloženie 100 % organická bavlna
Spracovanie česaná, mercerovaná, organická bavlna
Väzba hladký satén matný
Gramáž 145 g/m², TC 250
Odtieň PANTONE 13-4104 TPG, 11-0601 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť