Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo
PANTONE 11-4001 TPG
 Kolekce One More Song

One More Song Lejaan Kids

Inšpiráciou pre detskú kolekciu One More Song sa stali struny na hudobných nástrojoch, podľa ktorých sme do čisto bieleho základu pridali tenké prúžky. Jemne vtkané štruktúrované línie tak harmonicky dolaďujú hladký povrch. Obliečky z certifikovanej 100% bavlny sú prirodzene priedušné a odolné.
Tip na set 1×90×130 cm / 1×45×65 cm classic
44 €
 Kolekce One More Song

Rodinný komfort

Naše kolekcie sú dokonale zladené pre vaše spoločné snívanie. Detské obliečky totiž vyrábame z materiálov ako pre dospelých. Môžete si tak užívať rovnaký komfort, nech už si usteliete spoločne alebo zvlášť.
 Kolekce One More Song

Štýly vankúšov

Navlečiete deťom lôžko do klasického alebo Oxfordu štýlu? Vankúše „Classic“ sú hladké, zatiaľ čo „Oxford“ hovoríme tým s ozdobným okrajom. Detské kolekcie šijeme v oboch variantoch, rovnako ako pre dospelých.
 Kolekce One More Song

Detské veľkosti

Pre postieľky vašich najmenších odporúčame rozmery perinky 90 × 130 cm a vankúša 45 × 65 cm. Väčším snílkom potom sadne rozmer periny 140 × 200 cm a vankúš podľa ľubovôle pre tie najlepšie vankúšové bitky.
 Kolekce One More Song

Prešitie poťahu

Vďaka praktickému prešitiu našich poťahov si vaše deti užijú maximálne pohodlie a výplne nevypadnú ani tým najväčším divochom. Gombíky a zipsy sme nahradili týmto minimalistickým detailom, ktorý je pohodlný, štýlový a funkčný.
 Kolekce One More Song

Starostlivosť

Kolekciu One More Song môžete prať až na 60 °C. Pre bežné osvieženie bielizne však odporúčame prať na 40 °C v pracom prostriedku na biele prádlo. Možno sušiť v sušičke.
 Kolekce One More Song

NA VLASTNEJ KOŽI

Stále si nie ste istí farbou alebo materiálom? Nechajte si poslať vzorkovník k vám domov. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek, jeho plnú hodnotu vám odpočítame z budúceho nákupu.
 Kolekce One More Song

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 100% bavlna certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
Spracovanie česaná, mercerovaná bavlna
Väzba Satén matný
Vzor Prúžok 2 mm
Gramáž 140 g/m², TC 250
Odtieň PANTONE 11-4001 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE DETSKÚ KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť