Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en
PANTONE 19-5232 TPG
 Kolekce Renaissance Affair

Renaissance Affair Lejaan Kids

Bavlnená kolekcia Renaissance Affair pripomína svojim honosným odtieňom šaty rozprávkových kráľovien. Detské obliečky v tmavozelenej farbe sú mäkké, odolné a postarajú sa o komfortný spánok aj tých najmenších.
Tip na set 1 × 140×200 cm / 1 × 70×90 cm classic
74 €
 Kolekce Renaissance Affair

Rodinný komfort

Naše kolekcie sú dokonale zladené pre vaše spoločné snívanie. Detské obliečky totiž vyrábame z materiálov ako pre dospelých. Môžete si tak užívať rovnaký komfort, nech už si usteliete spoločne alebo zvlášť.
 Kolekce Renaissance Affair

Štýly vankúšov

Navlečiete deťom lôžko do klasického alebo Oxfordu štýlu? Vankúše „Classic“ sú hladké, zatiaľ čo „Oxford“ hovoríme tým s ozdobným okrajom. Detské kolekcie šijeme v oboch variantoch, rovnako ako pre dospelých.
 Kolekce Renaissance Affair

Detské veľkosti

Pre postieľky vašich najmenších odporúčame rozmery perinky 90 × 130 cm a vankúša 45 × 65 cm. Väčším snílkom potom sadne rozmer periny 140 × 200 cm a vankúš podľa ľubovôle pre tie najlepšie vankúšové bitky.
 Kolekce Renaissance Affair

Prešitie poťahu

Vďaka praktickému prešitiu našich poťahov si vaše deti užijú maximálne pohodlie a výplne nevypadnú ani tým najväčším divochom. Gombíky a zipsy sme nahradili týmto minimalistickým detailom, ktorý je pohodlný, štýlový a funkčný.
 Kolekce Renaissance Affair

Starostlivosť

Kolekciu Renaissance Affair môžete prať až na 60 °C. Pre bežné osvieženie bielizne však odporúčame prať na 40 °C v pracom prostriedku. Možno sušiť v sušičke.
 Kolekce Renaissance Affair

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 100% bavlna certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
Spracovanie česaná, mercerovaná bavlna
Väzba HLADKÝ SATÉN, PO VYPRANÍ MATNÝ
Gramáž 140 g/m², TC 240
Odtieň PANTONE 19-5232 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť