Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo
PANTONE 11-4001 TPG
 Kolekce Winter Fields

Winter Fields Lejaan Kids

Biele detské obliečky Winter Fields s tkanými prúžkami sú vyrobené z certifikovanej bavlny. Vďaka nej majú poťahy mäkkú textúru, sú pevné, odolné a dobre absorbujú vlhkosť. Doprajte vašim najmenším zdravý a pohodlný spánok.
Tip na set 1×90×130 cm / 1×45×65cm classic
44 €
 Kolekce Winter Fields

Rodinný komfort

Naše kolekcie sú dokonale zladené pre vaše spoločné snívanie. Detské obliečky totiž vyrábame z materiálov ako pre dospelých. Môžete si tak užívať rovnaký komfort, nech už si usteliete spoločne alebo zvlášť.
 Kolekce Winter Fields

Štýly vankúšov

Navlečiete deťom lôžko do klasického alebo Oxfordu štýlu? Vankúše „Classic“ sú hladké, zatiaľ čo „Oxford“ hovoríme tým s ozdobným okrajom. Detské kolekcie šijeme v oboch variantoch, rovnako ako pre dospelých.
 Kolekce Winter Fields

Detské veľkosti

Pre postieľky vašich najmenších odporúčame rozmery perinky 90 × 130 cm a vankúša 45 × 65 cm. Väčším snílkom potom sadne rozmer periny 140 × 200 cm a vankúš podľa ľubovôle pre tie najlepšie vankúšové bitky.
 Kolekce Winter Fields

Prešitie poťahu

Vďaka praktickému prešitiu našich poťahov si vaše deti užijú maximálne pohodlie a výplne nevypadnú ani tým najväčším divochom. Gombíky a zipsy sme nahradili týmto minimalistickým detailom, ktorý je pohodlný, štýlový a funkčný.
 Kolekce Winter Fields

Starostlivosť

Kolekciu Winter Fields môžete prať až na 60 °C. Pre bežné osvieženie bielizne však odporúčame prať na 40 °C v pracom prostriedku na biele prádlo. Možno sušiť v sušičke.
 Kolekce Winter Fields

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 100% bavlna
Spracovanie česaná, mercerovaná bavlna
Väzba Satén matný
Vzor Prúžok 20 mm
Gramáž 145 g/m², TC 230
Odtieň PANTONE 11-4001 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE DETSKÚ KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť