Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en
PANTONE 15-1218 TPG
 Kolekce Wooden Essence

Wooden Essence

Kolekcia obliečok Wooden Essence je inšpirovaná zemitými odtieňmi dreva. Obliečky sme navrhli vo vyššom počte nití na centimeter a nižšej gramáži pre výnimočnú jemnosť látky. Zažite hebkosť béžových tónov v 100% organickej bavlne na vlastnej koži.
Tip na set 1×140×200 cm / 1×70×90 cm classic
114 €
 Kolekce Wooden Essence

hotelový komfort

Zvoľte ten správny základ. Nadýchanú a napriek tomu ľahkú výplň, ktorú navlečiete do príjemnej kolekcie Wooden Essence. Vankúše a ich množstvo sú zásadné pre pohodlný spánok. Osvedčená kombinácia troch je ideálna pre vaše pohodlie i oporu. A tiež pre štýlovejšiu spálňu.
 Kolekce Wooden Essence

štýly vankúšov

Budú vaše vankúše v štýle "Classic" alebo "Oxford"? Classic hovoríme vankúšom s hladkými okrajmi a pre oxfordské stlanie sú charakteristické vankúše s ozdobným okrajom. Všetky naše kolekcie disponujú oboma variantmi vo všetkých veľkostiach.
 Kolekce Wooden Essence

NAŠE VEĽKOSTI

Okrem klasických rozmerov paplónov si môžete dopriať aj variantu dvojitú a predĺženú. Vankúše v siedmich veľkostiach skvele doplnia akýkoľvek paplón, najmä ak budú na vašej posteli v sete troch.
 Kolekce Wooden Essence

Prešitie obliečky

Obliečky paplónov sú vybavené prešitím, vďaka ktorému paplón z poťahu nevykĺzne. Nepríjemné zapínanie na gombíky alebo zips sme nahradili týmto elegantným a praktickým detailom.
 Kolekce Wooden Essence

starostlivosť

Kolekciu Wooden Essence môžete prať až na 60°C. Pre bežné osvieženie bielizne však odporúčame prať na 40°C. Možno sušiť v sušičke.
 Kolekce Wooden Essence

NADROZMERNÉ PAPLÓNY

K obliečkam na paplóny v rozmeroch 240 × 200 cm a 240 × 220 cm pridávame praktické šnúrky. Aj nadmerná veľkosť výplne tak bude držať na svojom mieste. Šnúrky sa dajú schovať, alebo ich môžete nechať tak, ako sme ich našili. Vždy budú vyzerať decentne a nebudú rušiť celkový vzhľad postele.
 Kolekce Wooden Essence

Vlastnosti kolekcie

Složení 100% organická bavlna
Spracovanie česaná, mercerovaná, organická bavlna
Väzba hladký satén matný
Gramáž 130 g/m², TC 250
Odtieň PANTONE 15-1218 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť