Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en
 Kolekce Wooden Essence

Wooden Essence Lejaan Kids

Detskú kolekciu Wooden Essence sme navrhli v béžových odtieňoch dreva. Obliečky zo 100% organickej bavlny nie sú zaťažené chemickými procesmi a sú tak prirodzene priedušné a príjemné k pokožke malých snívačov. Vďaka vyššiemu počtu nití na centimeter a nižšej gramáži sme dosiahli výnimočnú jemnosť látky.
Tip na set 1×90×130 cm / 1×45×65 cm classic
61 €
 Kolekce Wooden Essence

Rodinný komfort

Naše kolekcie sú dokonale zladené pre vaše spoločné snívanie. Detské obliečky totiž vyrábame z materiálov ako pre dospelých. Môžete si tak užívať rovnaký komfort, nech už si usteliete spoločne alebo zvlášť.
 Kolekce Wooden Essence

Štýly vankúšov

Navlečiete deťom lôžko do klasického alebo Oxfordu štýlu? Vankúše „Classic“ sú hladké, zatiaľ čo „Oxford“ hovoríme tým s ozdobným okrajom. Detské kolekcie šijeme v oboch variantoch, rovnako ako pre dospelých.
 Kolekce Wooden Essence

Detské veľkosti

Pre postieľky vašich najmenších odporúčame rozmery paplóna 90 × 130 cm a vankúša 45 × 65 cm. Väčším snílkom potom sadne rozmer paplóna 140 × 200 cm a vankúš podľa ľubovôle pre tie najlepšie vankúšové bitky.
 Kolekce Wooden Essence

Prešitie obliečky

Vďaka praktickému prešitiu našich obliečkov si vaše deti užijú maximálne pohodlie a výplne nevypadnú ani tým najväčším divochom. Gombíky a zipsy sme nahradili týmto minimalistickým detailom, ktorý je pohodlný, štýlový a funkčný.
 Kolekce Wooden Essence

Starostlivosť

Kolekciu Wooden Essence môžete prať až na 60°C. Pre bežné osvieženie bielizne však odporúčame prať na 40°C. Možno sušiť v sušičke.
 Kolekce Wooden Essence

Vlastnosti kolekcie

Složení 100% organic cotton
Spracovanie česaná, mercerovaná, organická bavlna
Väzba hladký satén matný
Gramáž 130 g/m², TC 300
Odtieň PANTONE 15-1218 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE DETSKÚ KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť