Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en
 Kolekce Woven Monocolour

Woven Monocolour

Prikrývka Woven Monocolour veľkorysých rozmerov 200 × 240 cm zakryje celé dvojlôžko. Tkanú prikrývku sme navrhli s jemnou štruktúrou zo 100% bavlny a gramážou 330 g/m². Kolekcia v dvoch odtieňoch šedej a béžovej bude ideálne fungovať ako set s tkanými vankúšmi.
123 €
 Kolekce Woven Monocolour

ĽAHKÉ LADENIE

Odtiene deky a dekoračných vankúšov sme zámerne navrhli tak, aby perfektne ladili s našimi kolekciami obliečok. Vďaka neutrálnym autorským farbám ich ľahko skombinujete s ostatnými produktmi Lejaan.
 Kolekce Woven Monocolour

IDEÁLNY SET PREHOZ & VANKÚŠ

Kolekcia Woven Monocolour najlepšie funguje ako ucelený set prikrývky a vankúša v rovnakom odtieni. Obliečka na vankúš má skrytý zips a nerušiacu tkanú štruktúru. Na vankúš odporúčame našu výplň Classic High v rozmeroch 40 × 60 cm.
 Kolekce Woven Monocolour

AUTORSKÉ MATERIÁLY

Deky a obliečky na vankúše z kolekcie Woven Monocolour sú vyrobené zo 100% tkanej bavlny. Odtiene kolekcií, ich zloženie a gramáž si sami navrhujeme, od prvej nitky do posledného detailu.
 Kolekce Woven Monocolour

STAROSTLIVOSŤ

Všetky tkané materiály sú citlivé na zatrhnutie, preto aj pri kolekcii Woven Monocolour odporúčame opatrné zaobchádzanie. Deky a obliečky na vankúše je možné prať v práčke na 30° C, zvoľte šetrný program. Nepoužívajte sušičku ani žehličku, radšej nechajte voľne uschnúť. Starajte sa s láskou, rovnako ako sa Lejaan bude starať o vás.
 Kolekce Woven Monocolour

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 100% bavlna
Gramáž 330 g/m²
Štruktúra Tkaná
Odtieň šedá PANTONE 16-3802 TPG / béžová PANTONE 13-4104 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť