Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo
 Kolekce Confident Hemp

Confident Hemp

Uteráky a osušky Confident Hemp s vysokou gramážou 700 g/m² sú zárukou hebkého zážitku. Jemné vlákna bavlny a konope majú vysokú savosť a nadštandardné antibakteriálne vlastnosti. Vďaka kvalitnej väzbe a pevnému tkanému okraju sú uteráky odolné a nestrácajú svoju jemnosť. Vyberte si z piatich odtieňov a štyroch praktických rozmerov.
od 8 € do 61 €
 Kolekce Confident Hemp

JEDNODUCHÉ LADENIE

Kolekciu Confident Hemp sme zámerne navrhli tak, aby perfektne ladila aj s ostatnými produktmi Lejaan. Uteráky v piatich autorských odtieňoch tak ľahko skombinujete s našimi obliečkami, županmi aj kúpeľňovými predložkami.
 Kolekce Confident Hemp

NAŠE VEĽKOSTI

Kolekcia uterákov Confident Hemp ponúka štyri veľkosti, ktoré najlepšie fungujú v spoločnom sete. Dva štandardné rozmery dopĺňa praktický menší uterák pre hostí a veľká osuška, ideálna pre pohodové chvíľky na pláži alebo pri bazéne.
 Kolekce Confident Hemp

NAŠE FROTÉ

Uteráky a osušky Confident Hemp sú vyrobené zo slučkového froté. Ich prvotriednu kvalitu potvrdzuje hustota a dĺžka slučiek spolu s vysokou gramážou tkaniny. Tá pri klasických rozmeroch dosahuje 700 g/m², pri malých uterákoch pre hostí 550 g/m² na rýchlejšie
 Kolekce Confident Hemp

STAROSTLIVOSŤ

Vaše froté zostane dlho ako nové, ak sa budete oň správne starať. Pri praní dodržujte vždy odporúčania na štítku a používajte bežnú dávku pracieho gélu na farebnú bielizeň (bez opticky rozjasňujúcich látok). Vynechajte aviváž, ktorá má negatívny vplyv na absorpčné vlastnosti froté. Farebné uteráky tiež odporúčame niekoľkokrát vyprať samostatne na ustálenie farieb.
 Kolekce Confident Hemp

Vlastnosti uterákov

Zloženie 75% bavlna / 25% konope
Štruktúra Slučková
Gramáž 700 g/m²
40 × 50 cm - 550 g/m²
Odtieň MIX FARIEB
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť