Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en

Magazín LEJAAN

Obliečky, ktoré nemusíte žehliť

Obliečky, ktoré nemusíte žehliť

Menej času pri žehliacej doske znamená viac času na odpočinok. My v Lejaan s tým úplne súhlasíme a naše obliečky skrátka vo väčšine prípadov nežehlíme. Ako ale docieliť krásnu hladkú posteľ aj bez rozpálenej žehličky? Zvoľte vhodný materiál posteľnej bielizne a zamerajte sa na spôsob sušenia. S obomi vám radi poradíme.

BAVLNA & POLYESTER

Kolekcia Old Memories a Flat White nemajú spoločný iba jemný prúžok. Právom ich označujeme za najmenej krčivé obliečky z našej ponuky. Na ich výrobu sme zvolili 80% bavlnený základ a kvalitné syntetické vlákno. Kombináciou materiálov vznikajú hebké saténové obliečky, ktoré si aj po vypraní zachovávajú svoj hladký vzhľad.

„Pre vyhladenie posteľnej bielizne je najlepšie sušiť obliečky v závese, ideálne bez ostrých prehybov, alebo ich naruby vložiť do sušičky na strednú teplotu,“ odporúča Aneta Kořínková, vedúca zákazníckeho servisu Lejaan.


FLAT WHITE

Elegantné prevedenie kolekcie Flat White s jemným prúžkom premení každú spálňu v hotelový apartmán. Krémový odtieň môžete navliecť od jari do zimy a oživiť menšími farebnými vankúšmi podľa sezóny.


OLD MEMORIES

Šedo-béžové obliečky Old Memories s hladkým prúžkom sú jednou z najpredávanejších kolekcií vôbec. Minimalistický dizajn a jemný odtieň nejde nemilovať, obzvlášť, keď vás pred navliekaním nečaká nepríjemné žehlenie.


TENCEL™ LYOCELL

TENCEL™ Lyocell v kombinácii s kvalitnou bavlnou tvorí náš signature materiál v kolekciách posteľnej bielizne. Obliečky z čisto prírodných vlákien sú výnimočne hebké, odolné a majú skvelé termoregulačné schopnosti. Saténová väzba látky zaručuje hodvábne hladký povrch a nižšiu krčivosť materiálu.

Z bavlny a lyocellu šijeme hneď niekoľko kolekcií v jedinečných autorských odtieňoch. Pre čo najhladší povrch aj bez žehlenia sušte vždy obliečky naruby – na nízkom stupni v sušičke, alebo v závese bez ostrých prehybov. Pokiaľ to je možné, vyhnite sa priamym slnečným lúčom.


DOKONALE HLADKÉ

Aj keď správna starostlivosť a výber materiálu pomáha hladkému vzhľadu obliečok, výsledný efekt nie je vždy 100 %. Ak je pre vás dokonale vyhladená posteľ prioritou, bez použitia žehličky sa bohužiaľ nezaobídete. Naša posteľná lyocellovo-bavlnená bielizeň je však poddajná a žehlý sa takmer sama. Preto nevešajte hlavu a tešte sa na výsledok, ktorý bude vždy stáť za to.


CHCETE SI NAŠE PRODUKTY OSOBNE VYSKÚŠAŤ?

Náš liberecký showroom sme práve otvorili verejnosti. Rezervujte si svoj termín na Private Shopping a nechajte si poradiť od skúsených expertov z Lejaan tímu.

Mohlo by sa vám páčiť

Tencel, materiál, ktorý musíte mať

Tencel, materiál, ktorý musíte mať
Ste na našich stránkach a čítate náš magazín. To znamená, že ste niekto, komu záleží na kvalite a kým sa pre niečo rozhodne, zváži všetky pre a pro...

Predstavujeme vzorkovník Lejaan

Predstavujeme vzorkovník Lejaan
Váhate, ktoré obliečky budú tie pravé? Hľadáte správny odtieň pre vašu spálňu? Potom sme práve pre vás zostavili vzorkovníky v piatich variantoch p...
Prehľad článkov