U objednávok do 17. 12. (včetně) garantujeme doručenie do Štedrého dňa. Nevyhovujúce vianočné darčeky môžete zadarmo vrátiť až do 31. 1. 2024 Navštívte náš vianočný pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha U objednávok do 17. 12. (včetně) garantujeme doručenie do Štedrého dňa. Nevyhovujúce vianočné darčeky môžete zadarmo vrátiť až do 31. 1. 2024 Navštívte náš vianočný pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha U objednávok do 17. 12. (včetně) garantujeme doručenie do Štedrého dňa. Nevyhovujúce vianočné darčeky môžete zadarmo vrátiť až do 31. 1. 2024 Navštívte náš vianočný pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha U objednávok do 17. 12. (včetně) garantujeme doručenie do Štedrého dňa. Nevyhovujúce vianočné darčeky môžete zadarmo vrátiť až do 31. 1. 2024 Navštívte náš vianočný pop-up | 28. 11. – 17. 12. | BOMMA Atelier | Praha
en

Magazín LEJAAN

Objavte kúzlo hodvábného vankúša

Objavte kúzlo hodvábného vankúša

Vyspite sa do krásy s novou obliečkou na vankúš Delicate Silk. Dotyk pravého hodvábu prináša luxusný zážitok zo spánku a mnoho benefitov pre vašu pleť aj vlasy. Vďaka elegantnému baleniu je krásnym darčekom pre vašich najbližších.

NAJVYŠŠIA KVALITA

Keď hodváb, tak len ten najlepší. Pre skutočné pohodlie pri spánku sme pre obliečku zvolili typ Mulberry, ktorý je punc hodvábu tej najvyššej kvality. Vďaka 100% prírodnému zloženiu, dĺžke a pevnosti jednotlivých vlákien vzniká extra jemný, hladký a zároveň mimoriadne odolný materiál s nezameniteľnými vlastnosťami. Pre skutočný pôžitok z každej prespatej minúty.


SPÁNKOM KU KRÁSE

Obliečka Delicate Silk sa stane obľúbeným spoločníkom vašich dní i nocí. Pravidelný spánok na hodvábe pozitívne ovplyvňuje kvalitu vlasov aj pleti, zatiaľ čo chladivý efekt a hypoalergénne zloženie zvyšuje komfort pri odpočinku. A kto by sa nechcel pri spánku automaticky starať aj o svoju krásu?

Hladký prírodný materiál navyše neabsorbuje kozmetické produkty ani prirodzenú vlhkosť pokožky. Pleť tak zostáva po celú noc hydratovaná, vlasy lesklé a riziko tvorby vrások sa znižuje.


Aneta Machová, Product Developerka Lejaan, si kozmetické vlastnosti hodvábu nemôže vynachváliť. „Sama bojujem s citlivou pleťou, ktorá býva často dehydratovaná, a navyše mám kučeravé vlasy. Pravidelný spánok na hodvábnom vankúši mi pomohol zlepšiť kvalitu pleti, vlasy sa mi cez noc toľko nevysušujú a menej sa krepatia.“


ELEGANTNÉ DARČEKOVÉ BALENIE

Doprajte komfort pravého hodvábu sami sebe, alebo ním urobte radosť niekomu blízkemu. Vďaka elegantnému baleniu sa obliečka Delicate Silk stáva ideálnym darčekom pre akúkoľvek príležitosť.

Krásna darčeková krabica s hodvábnym puzdrom a mašľou je v cene výrobku. Jedinečný zážitok tak čaká na každého nového majiteľa už pri samotnom rozbaľovaní.


KOMFORT A JEDNODUCHÉ LADENIE

Pre našu kolekciu sme zvolili biely, béžový a svetlošedý hodváb. Neutrálne farby sa hodia do každej spálne a svojim prirodzeným leskom povýšia váš interiér na novú úroveň.

Praktická veľkosť obliečky 50 × 70 cm, skvelé termoregulačné schopnosti a vysoká priedušnosť materiálu sú zárukou komfortného spánku v každom ročnom období.


Mohlo by sa vám páčiť

AKO SA ZAHRIAŤ TÚTO ZIMU

AKO SA ZAHRIAŤ TÚTO ZIMU
Teplých jesenných dní ubúda, slnečné lúče slabnú a chlad sa postupne dostáva pod kožu. Ako túto zimu zostať v teple? Inšpirujte sa našimi radami. T...

Ako na Mix & Match vo vašej spálni

Ako na Mix & Match vo vašej spálni
Rovnako ako každé skvelé jedlo tvoria kvalitné suroviny, tak aj dokonalý vzhľad lôžka tvorí správna kombinácia materiálov, vzorov a farieb. My v Le...
Prehľad článkov