Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €

Magazín LEJAAN

AKO SA ZAHRIAŤ TÚTO ZIMU

AKO SA ZAHRIAŤ TÚTO ZIMU

Teplých jesenných dní ubúda, slnečné lúče slabnú a chlad sa postupne dostáva pod kožu. Ako túto zimu zostať v teple? Inšpirujte sa našimi radami. Trúfame si povedať, že na pohodlie (nielen v zime) sme v Lejaan experti.

ŽUPAN PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Pre komfort pri domácich rutinách a rituáloch siahnite po mäkkom župane. Vysokogramážne froté vás zahreje a vytvorí jedinečný pocit pohodlia nielen v kúpeľni. Vychutnajte si v ňom ráno šálku horúcej kávy, popoludnie s knižkou, alebo večernú pohodu pri seriáli.


NOHY V TEPLE

Prvé kroky po prebudení vedú najčastejšie do kúpeľne. Vymeňte chladnú podlahu za mäkký povrch predložky zo 100% bavlny. Vysoká gramáž a hustota slučiek spoľahlivo udržia vaše nohy v teple, nech sú vaše chvíle v kúpeľni akokoľvek dlhé.


HREJIVÉ OBJATIE PO KÚPELI

S pocitom zimy hravo zatočí horúci kúpeľ. Zakončite ho v objatí hebkej osušky. Siahnite po veľkom rozmere 100 × 180 cm a zabaľte sa do hebkého froté „od hlavy až po päty“.


DEKA AKO NAJLEPŠÍ PRIATEĽ

Deka Melange z bavlny a lyocelu sa stane obľúbeným doplnkom v zhone bežných dní aj pri víkendovom odpočinku. Prehoďte ho cez sedačku, rozložte na posteľ, alebo s ním zútulnite pracovný kút. Nech je vám vždy po ruke, keď sa o slovo prihlási zima.

Pre pohodlie vo dvojici siahnite po tkanej deke Woven Monocolour vo veľkorysom rozmere 200 × 240 cm. Ozdobí vaše dvojlôžko a prikryje celú vašu rodinu.


VYHRIATA POSTEĽ

S klesajúcou teplotou je predstava vyhriatej postele ešte lákavejšia. Vymeňte na zimné mesiace paplón za celoročný variant ComfortClassic alebo páperový Down Comfort. Všetky výplne vás vďaka vyššej gramáži udržia v teple, a pritom zostávajú mäkké a nadýchané.


TIE PRAVÉ OBLIEČKY

Pocit tepla pri spánku ešte znásobia obliečky zo 100% organickej bavlny. Jemné prírodné vlákna sú mäkké, hebké na dotyk a pocitovo viac hrejivé. Zababušte sa do niektorej z našich bavlnených kolekcií aj vy.Mohlo by sa vám páčiť

JESENNÉ HYGGE PODĽA LEJAAN

JESENNÉ HYGGE PODĽA LEJAAN
Hygge. Dánsky pojem vyjadrujúci pohodlie, pocit pohody, radosť z maličkostí. Popoludnie strávené s knižkou, dúšok horúcej kávy, zvuk dažďa bubnujúceho...

NA NÁVŠTEVE U VERONIKY FENDRYCH FRANKOVEJ

NA NÁVŠTEVE U VERONIKY FENDRYCH FRANKOVEJ
Pred 10 rokmi si založila módny blog a dnes vlastní e-shop s oblečením a doplnkami Bechick.com. Preskúmajte s nami štýlový domov Veroniky Fendrych Fra...
Prehľad článkov