Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en

Magazín LEJAAN

JESENNÉ HYGGE PODĽA LEJAAN

JESENNÉ HYGGE PODĽA LEJAAN

Hygge. Dánsky pojem vyjadrujúci pohodlie, pocit pohody, radosť z maličkostí. Popoludnie strávené s knižkou, dúšok horúcej kávy, zvuk dažďa bubnujúceho na parapete. Zažite jesenné hygge podľa Lejaan. Zostavili sme zoznam tipov, bez ktorých si tohtoročné sychravé mesiace nevieme predstaviť.

VYPOČUJTE SI NÁŠ PLAYLIST

Jesennú atmosféru navodí najlepšie šušťanie padajúceho lístia a správne zvolená hudba. Budú to upokojujúce tóny piana, nostalgický folk, alebo zostava obľúbených filmových soundtrackov? Poskladajte si vlastný hygge playlist, alebo si rovno vypočujte ten, ktorý spríjemňuje sychravé jesenné dni v Lejaan.


ZAPÁĽTE SVIEČKU

Dym tancujúci v prievane, plamienok teplého svetla, pohodlie. Horiaca sviečka odovzdá miestnosti viac, než by ste možno čakali. Vyskúšajte našich favoritov z prírodných voskov – sviečky od českej značky Bohemian Lab, či dánskych minimalistických brandov Meraki a Skandinavisk.


VYRAZTE NA VÝLET DO LIBERCA

Kam pre pravé severské hygge? Jedine do Liberca. Výlet odštartujte raňajkami v kaviarni Mikynapre kávu a remeselné pečivo navštívte štýlový DOK a za výhľadom na jesenné mesto zamierte na obľúbený Ještěd.

A keď pôjdete okolo, naplánujte si návštevu showroomu Lejaan. Možno si kúsok severského hygge odveziete so sebou aj k vám.


PRIPRAVTE SI ČAJ S MLIEKOM

Chladné dni spoľahlivo zachráni šálka horúceho čaju. „Keď som v našej pracovnej kuchynke objavila Hot Cinnamon Spice od Harney & Sons, bolo to pre mňa malé víťazstvo,“ okomentovala náš malý rituál Lia, naša social media špecialistka.

„Zároveň mám od detstva zafixované, že čierny čaj sa pije s mliekom. Tak stačilo len málo a vznikol náš signature jesenný drink.“


NARAŇAJKUJTE SA VONKU

Teplých jesenných dní ubúda, využite slnečné jesenné rána pre raňajky vonku. Súkromný brunch na balkóne, alebo piknik v parku s partiou priateľov? Nech už zvolíte čokoľvek, nezabudnite so sebou pribaliť teplú deku a horúcu kávu.


OBLEČTE DOMOV DO FARIEB JESENE

Studeným odtieňom odzvonilo. Pozvite domov farby, ktoré vás po príchode domov zahrejú na prvý pohľad. Teplo domova spoľahlivo vykúzli spojenie hnedej, béžovej a tehlovej. Pre väčšiu variabilitu ale neváhajte siahnuť po svetlošedej či zelenej farbe. Vytvorte si vlastnú jesennú paletu s kolekciami obliečok a doplnkov Lejaan.


OBKLOPTE SA VÔŇAMI

Vymeňte svoj parfém, zapáľte vonnú lampu, alebo siahnite po štýlovom difuzéri. Náladu a dojem z interiéru ovplyvňuje tiež vôňa – vyberte si tú pravú pre vaše pohodlie, pocit pohodlia a psychickú pohodu. Napríklad pri návšteve nášho obľúbeného beauty concept storu Ingredients.


Parfémy Byredo a Diptique.

Parfémy Byredo a Diptique.


Mohlo by sa vám páčiť

Mix & match: jednoduché ladenie v spálni

Mix & match: jednoduché ladenie v spálni
Predstavujeme mix & match, náš obľúbený systém pre jednoduché ladenie. Odtiene našich obliečok sme zámerne navrhli tak, aby umožňovali vzájomné...

Na návšteve u Kateřiny Pavlíček

Na návšteve u Kateřiny Pavlíček
Pozývame vás na návštevu k Pavlíčkovým. Kateřina je podnikateľka, infuencerka a inšpiratívna mama dvoch krásnych dievčatiek. Okrem Žofie a Nory sa ...
Prehľad článkov