Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo

Magazín LEJAAN

ODHAĽTE TAJOMSTVO ORGANICKEJ BAVLNY

ODHAĽTE TAJOMSTVO ORGANICKEJ BAVLNY

Záleží na tom, v čom spíte. Preto šijeme obliečky Lejaan z prémiových prírodných materiálov vrátane certifikovanej organickej bavlny. Aké sú jej výhody oproti ostatným materiálom a čo sa pod prívlastkom bio skutočne ukrýva?

CERTIFIKOVANÁ BAVLNA

Naša organická bavlna spĺňa medzinárodnú certifikáciu, ktorá zaručuje splnenie najvyšších etických a ekologických požiadaviek naprieč výrobným procesom – od semienka bavlníka, až po finálny produkt.


Jemná béžová kolekcia Wooden Essence.

Čo to presne znamená? Pestovanie a spracovanie našej biobavlny prebieha bez použitia geneticky modifikovaného osiva a škodlivých chemikálií. Samozrejmou súčasťou produkcie je zodpovedné nakladanie s vodou, redukcia emisií, recyklácia a využitie obnoviteľných zdrojov energie. Dodržiavanie prísnych noriem, chemickú čistotu a vysoký štandard látok zaručuje pravidelné testovanie nezávislými orgánmi.


Obliečky Organic Cloud vo sviežom bielom odtieni.

Podmienkou certifikácie je tiež rešpektovanie sociálnych zásad. Spolupracujeme preto s dodávateľom, ktorý ponúka spravodlivé pracovné podmienky, ctí si slobodu a rovnoprávnosť a dohliada na bezpečnosť a zdravie svojich zamestnancov.

V dôsledku týchto certifikátov a noriem vzniká materiál maximálne šetrný k vášmu zdraviu i prírode, ktorý je zároveň pomyselným symbolom lepšieho sveta a uvedomelejšej spoločnosti.


Kolekcia Mum's Kingdom inšpirovaná farebnou paletou sadeníc.

Pocitovo pevnejší materiál tvorí kolekcia Organic Cloud v neutrálnej bielej, Fair Play vo svetlošedej a Frozen Lake v bielo-sivej farbe. Vyššia gramáž podporí odolnosť látky a zvýrazní jej štruktúru, vďaka saténovej väzbe vás však čaká príjemne hebký povrch.

Ak hľadáte mäkšiu a ľahšiu alternatívu, stavte na obliečky Mum's Kingdom v sýtozelenom odtieni alebo na béžovú kolekciu Wooden Essence. Nižšia gramáž látky a vyššie TC prepožičiava posteľnej bielizni dokonalú hebkosť, podobnú našim signature kolekciám z Tencel Lyocellu.

Všetky naše obliečky šijeme v klasických aj predĺžených rozmeroch, pre dospelých, páry aj tých najmenších.


Obliečky Wooden Essence & Pletená kolekcia doplnkov Monochrome Melange.

PLACHTY Z BIOBAVLNY

Počas spánku je naša pokožka v intenzívnom kontakte s matracom. Ľudia s citlivou pokožkou a alergici tak ocenia hebkú spoločnosť organickej bavlny, ktorá nie je zaťažená chemickými procesmi.

Plachty z biobavlny šijeme v rozmeroch pre klasické lôžka, dvojlôžka aj detské matrace. Zvoľte sivý odtieň kolekcie Fair Play alebo elegantnú bielu Organic Cloud.


Svetlosivá plachta Fair Play s praktickými gumičkami v rohoch.

Mohlo by sa vám páčiť

8. marca 2021

Tencel, materiál, ktorý musíte mať

Tencel, materiál, ktorý musíte mať
Ste na našich stránkach a čítate náš magazín. To znamená, že ste niekto, komu záleží na kvalite a kým sa pre niečo rozhodne, zváži všetky pre a proti. Náročný zákazník, dalo by sa o vás povedať. A takých máme najradšej. Pretože pre vaše vysoké nároky máme nielen pochopenie, ale rovno aj riešenie.
14. februára 2023

Na návšteve u Lukáša Kimličku

Na návšteve u Lukáša Kimličku
Študoval módu, venoval sa návrhárstvu, stylingu a dnes je jeho hlavnou doménou módna fotografia. Vitajte v štýlovom byte Lukáša Kimličku, za jeho jedinečnou estetikou a zbierkou sklenených váz sme tentoraz vyrazili až na Slovensko.
Prehľad článkov