Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en

Magazín LEJAAN

Tencel, materiál, ktorý musíte mať

Tencel, materiál, ktorý musíte mať

kolekcia obliečok Quiet Jungle

Ste na našich stránkach a čítate náš magazín. To znamená, že ste niekto, komu záleží na kvalite a kým sa pre niečo rozhodne, zváži všetky pre a proti. Náročný zákazník, dalo by sa o vás povedať. A takých máme najradšej. Pretože pre vaše vysoké nároky máme nielen pochopenie, ale rovno aj riešenie.

Samozrejme sa zhodneme, že niet nad starú dobrú bavlnu. Ani vy ani my ale nie sme takí konzervatívni, aby sme sa bránili drobným vylepšeniam. V tomto prípade sme bavlnu vylepšili viskózovým vláknom z eukalyptu (Tencel®), aby sme boli šetrní k prírode a nakombinovali to najlepšie z nej.

kolekcia obliečok Never Too Late

kolekcia obliečok Never too late

Vznikol tak na dotyk príjemný a hebký materál, ktorý je ľahučký ako obláčik ľahučký. Táto kombinácia Tencelu® a bavlny vyniká svojou výnimočnou mäkkosťou. Ide ruka v ruke aj so súčasnými trendmi udržateľnej módy, pretože sa pri jeho spracovaní myslí na recykláciu vody a keď doslúži, je biologicky rozložiteľný a kompostovateľný.


kolekcia obliečok Quiet Jungle

kolekcia obliečok Quiet Jungle

kolekcia obliečok Quiet Jungle

kolekcia obliečok Quiet Jungle

Je to trochu ako s jahodami. Samotné sú skvelou desiatou, keď k nim ale človek pridá smotanu, zmenia sa na perfektný dezert.

Na to sme mysleli, keď sme vymýšľali materiál, ktorý si vezme to najlepšie z prírody, nezaťaží ju a spánok v ňom bude zaslúženou sladkou bodkou za náročným dňom.

Prehľad článkov