Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en
 Kolekce Delicate Cotton

Delicate Cotton

Prémiová kolekcia Delicate Cotton je tou pravou voľbou pre vaše domáce spa. Uteráky a osušky šijeme z jemného bavlneného froté s vysokou hustotou slučiek a výnimočnou gramážou 700 g/m². Vďaka kvalitnej väzbe a tkanému okraju sú odolné a udržia si svoju hebkosť aj pri častom praní. Kolekciu tvoria tri neutrálne odtiene v štyroch praktických rozmeroch.
od 11 € do 94 €
 Kolekce Delicate Cotton

JEDNODUCHÉ LADENIE

Kolekciu Delicate Cotton sme zámerne navrhli tak, aby perfektne ladila aj s ostatnými produktmi Lejaan. Uteráky v troch autorských odtieňoch tak ľahko skombinujete s našimi obliečkami, županmi aj kúpeľňovými predložkami.
 Kolekce Delicate Cotton

NAŠE VEĽKOSTI

Kolekcia uterákov Delicate Cotton ponúka štyri veľkosti, ktoré najlepšie fungujú v spoločnom sete. Dva štandardné rozmery dopĺňa praktický menší uterák pre hostí a veľká osuška, ideálna pre pohodové chvíľky na pláži alebo pri bazéne.
 Kolekce Delicate Cotton

PRÉMIOVÉ FROTÉ

Kolekciu Delicate Cotton vyrábame zo slučkového froté v tej najvyššej kvalite. Svojou hebkosťou a spracovaním sa vyrovná uterákom a osuškám najlepších hotelov sveta. Prvotriednu kvalitu potvrdzuje hustota a dĺžka slučiek spolu s vysokou gramážou tkaniny. Tá u uterákov Delicate Cotton dosahuje 700 g/m².
 Kolekce Delicate Cotton

STAROSTLIVOSŤ

Vaše froté zostane dlho ako nové, ak sa budete oň správne starať. Pri praní dodržujte vždy odporúčania na štítku a používajte bežnú dávku pracieho gélu na farebnú bielizeň (bez opticky rozjasňujúcich látok). Vynechajte aviváž, ktorá má negatívny vplyv na absorpčné vlastnosti tkaniny. Farebné uteráky tiež odporúčame niekoľkokrát vyprať samostatne na ustálenie farieb.
 Kolekce Delicate Cotton

Vlastnosti uterákov

Zloženie 100% bavlna
Štruktúra Slučková
Gramáž 700 g/m²
Odtieň MIX FARIEB
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť