Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en
PANTONE 11-0515 TPG
 Kolekce Flat White

Flat White

Krémové obliečky s jemným elegantným prúžkom. Vysokokvalitnú bavlnu dopĺňa syntetické vlákno, ktoré jej pridáva množstvo priaznivých vlastností. Kolekcia disponuje mimoriadne jemným povrchom, má dlhú životnosť a je navyše veľmi nenáročná na údržbu.
Tip na set 1×140×200 cm / 1×70×90 cm classic
72 €
 Kolekce Flat White

hotelový komfort

Zvoľte ten správny základ. Nadýchanú a napriek tomu ľahkú výplň, ktorú navlečiete do príjemnej kolekcie Flat White. Vankúše a ich množstvo sú zásadné pre pohodlný spánok. Osvedčená kombinácia troch je ideálna pre vaše pohodlie i oporu. A tiež pre štýlovejšiu spálňu.
 Kolekce Flat White

štýly vankúšov

Budú vaše vankúše v štýle "Classic" alebo "Oxford"? Classic hovoríme vankúšom s hladkými okrajmi a pre oxfordské stlanie sú charakteristické vankúše s ozdobným okrajom. Všetky naše kolekcie disponujú oboma variantmi vo všetkých veľkostiach.
 Kolekce Flat White

NAŠE VEĽKOSTI

Okrem klasických rozmerov paplónov si môžete dopriať aj variantu dvojitú a predĺženú. Vankúše v ôsmich veľkostiach skvele doplnia akýkoľvek paplón, najmä ak budú na vašej posteli v sete troch.
 Kolekce Flat White

PREŠITIE OBLIEČKY

Obliečky paplónov sú vybavené prešitím, vďaka ktorému paplón z obliečky nevykĺzne. Nepríjemné zapínanie na gombíky alebo zips sme nahradili týmto elegantným a praktickým detailom.
 Kolekce Flat White

STAROSTLIVOSŤ

Kolekcia Flat White umožňuje pranie až na 60°C. Pre bežné osvieženie bielizne však odporúčame prať na 40°C v pracom prostriedku na farebnú bielizeň. Možno sušiť v sušičke.
 Kolekce Flat White

NADROZMERNÉ PAPLÓNY

K obliečkam na paplóny v rozmeroch 240 × 200 cm a 240 × 220 cm pridávame praktické šnúrky. Aj nadmerná veľkosť výplne tak bude držať na svojom mieste. Šnúrky sa dajú schovať, alebo ich môžete nechať tak, ako sme ich našili. Vždy budú vyzerať decentne a nebudú rušiť celkový vzhľad postele.
 Kolekce Flat White

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 80% bavlna / 20% polyester certifikované OEKO-TEX® Standard 100
Spracovanie česaná, mercerovaná bavlna
Väzba Satén matný
Vzor Prúžok 6/24 mm
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odtieň PANTONE 11-0515 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť