Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en

Magazín LEJAAN

Predstavujeme vzorkovník Lejaan

Predstavujeme vzorkovník Lejaan

Váhate, ktoré obliečky budú tie pravé? Hľadáte správny odtieň pre vašu spálňu? Potom sme práve pre vás zostavili vzorkovníky v piatich variantoch pre jednoduchšie rozhodovanie. Poďme si vzorkovníky spoločne predstaviť a objaviť vaše vysnívané obliečky.

LEJAAN ALL IN

So vzorníkom Lejaan All In získate prehliadku našimi kolekciami vo všetkých materiáloch a odtieňoch. Nájdete v ňom obliečky z TENCEL Lyocellu, organickej bavlny, klasickej bavlny, a bavlny s prímesou kvalitného polyesterového vlákna, vzorkovník pravidelne dopĺňame o nové kolekcie.


LEJAAN WHITE

Lejaan White poteší všetkých milovníkov čisto bielych obliečok. Vzorkovník obsahuje kolekcie Quiet Jungle, Frosty Morning, Winter Fields, Organic Cloud, Daily Notes a One More Song.


LEJAAN TENCEL

Vzorkovník našich signature kolekcií z TENCEL™ Lyocellu zahŕňa osem kolekcií obliečok Father's Playground, Grandma's House, Grandpa's Atelier, Never Too Late, Midnight Diving, Deep Secret, Quiet Jungle a Daily Notes.


LEJAAN ORGANIC

Do vzorkovníka Organic sme zaradili kolekcie z certifikovanej organickej bavlny. Spoznajte obliečky Organic Cloud, Fair Play a Frozen Lake.


LEJAAN COTTON

Inšpirujte sa vzorníkom Lejaan Cotton a objavte naše bavlnené kolekcie Flat White, Old Memories, Winter Fields, Frosty Morning a One More Song.


VZORKOVNÍK ZADARMO

Hodnotu vzorkovníka môžete použiť na váš budúci nákup ako zľavu. E-mailom vám behom pár minút od jeho zakúpenia pošleme unikátny kód, s ktorým vám cenu vzorkovníka z ďalšej objednávky odpočítame. Ste interiérový dizajnér? Vzorkovník vám naša B2B manažérka Anetka pošle v rámci spolupráce. Teraz ste už naozaj len krôčik k vašej vysnenej kolekcii obliečok.


Mohlo by sa vám páčiť

Lejaan pre hotely, interiérové štúdiá a firmy

Lejaan pre hotely, interiérové štúdiá a firmy
Lejaan je značka, ktorá začala stavať na znalostiach z hotelovej prevádzky. Dlhodobo spolupracujeme s ďalšími firmami, architektmi a dizajnérmi. S ...

Na návšteve u Rachel Smékalové

Na návšteve u Rachel Smékalové
Rachel Smékalová, zakladateľka concept storu s kurátorským výberom vintage nábytku a doplnkov Qurat...
Prehľad článkov