Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en

Magazín LEJAAN

Lejaan pre hotely, interiérové štúdiá a firmy

Lejaan pre hotely, interiérové štúdiá a firmy

Lejaan B2B Program

Lejaan je značka, ktorá začala stavať na znalostiach z hotelovej prevádzky. Dlhodobo spolupracujeme s ďalšími firmami, architektmi a dizajnérmi. S našimi produktami sa môžete stretnúť v butikových hoteloch, horských apartmánoch, penziónoch, wellness zariadeniach a ďalších kúzelných miestach po celej Českej republike.

LEJAAN PRE HOTELY

Pre zaistenie maximálneho komfortu dodávame do hotelov, apartmánov a penziónov obliečky, výplne, uteráky, župany a kúpeľňové predložky. S našimi klientmi zdieľame vysoké nároky na kvalitu a udržateľnosť a radi vyhovieme individuálnym požiadavkám. Naše produkty nájdete napríklad v Apartmánoch Zelená Marina, v One Room Hoteli v Žižkovskej veži, PR Resorte Seychely alebo wellness hoteli Lovčenka.


LEJAAN PRE INTERIÉROVÉ ŠTÚDIÁ

Kolekcie Lejaan spĺňajú požiadavky na minimalistický a nadčasový design. Farby našich kolekcií si sami navrhujeme, pri každom produkte definujeme presný odtieň zo vzorkovníka Pantone. S architektmi a interiérovými dizajnérmi najčastejšie spolupracujeme na vybavení spální, kúpeľní alebo detských a obývacích izieb. Medzi našich klientov patrí napríklad Ateliér Flat White, Nest Interiér, Štúdio Perspektív a ďalšie.


LEJAAN PRE FIRMY

Pokiaľ zháňate originálne benefity pre zamestnancov, darujte im kvalitný spánok. Poďakujte im komfortom s našimi kolekciami obliečok a froté vo forme zvýhodnených darčekových poukazov a balíčkov alebo zliav na naše produkty.


NAŠE KNOW-HOW

Spoluzakladateľ Jan Bartoš sa výrobe a obchodu s posteľnou bielizňou venuje cez 18 rokov. „Vďaka nášmu dlhoročnému know-how z tohto prostredia vyrábame produkty, ktoré zvládnu opakované pranie aj dlhodobé užívanie v náročnej prevádzke,“ vysvetľuje.


B2B PROGRAM

Chcete sa spojiť s českým lovebrandom, ktorý zdieľa rovnako vysoké nároky na kvalitu a udržateľnosť? Kontaktujte manažérku B2B programu Lejaan Anetu Kořínkovou na e-maile b2b@lejaan.cz alebo na telefóne +420 722 920 930. Rada vám zašle katalóg našich produktov a vzorkovník s kolekciami obliečok.

Mohlo by sa vám páčiť

Prečo nemáme na obliečkach zipsy a gombíky

Prečo nemáme na obliečkach zipsy a gombíky
Na našich obliečkach nenájdete gombíky, zipsy ani šnúrky. Tieto prvky u nás nahrádza vyskúšaný systém z hotelového prostredia, ktorý uľahčí prezliekan...

Pillow Menu podľa Lejaan

Pillow Menu podľa Lejaan
Vankúšové à la carte sa začína stávať štandardom hotelových spální. Vďaka Pillow Menu hotely umožňujú svojim hosťom vybrať si veľkosť a typ vankúšo...
Prehľad článkov