Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo
en

Magazín LEJAAN

Pillow Menu podľa Lejaan

Pillow Menu podľa Lejaan

Vankúšové menu pre každý štýl spánku.

Vankúšové à la carte sa začína stávať štandardom hotelových spální. Vďaka Pillow Menu hotely umožňujú svojim hosťom vybrať si veľkosť a typ vankúšov presne podľa osobných preferencií. Poďme si zostaviť vankúšové menu na doma. Výber vankúša je vysoko individuálna záležitosť, vyskúšajte preto rôzne veľkosti a druhy, pokiaľ nenájdete ten pravý.

VANKÚŠE COMFORT MEDIUM

Vankúše z radu Comfort Medium sme vyrobili z vlákien inovatívnej technológie AirLoft, vďaka ktorej držia svoj objem. Rýchlo sa vracia do pôvodného nadýchaného tvaru, a to aj po vypraní. Vlákno má vlastnosti podobné prachovému periu, oproti ktorému sa ľahko udržuje a je vhodné aj pre alergikov. Vankúše majú nižší profil ako rad Classic.


VANKÚŠE CLASSIC HIGH

Antialergénne vankúše Classic High s vyšším profilom majú výplň z dutých polyesterových 3D vlákien v tvare vločiek. Sú mäkké a nadýchané, zároveň poskytujú príjemnú oporu. Vďaka špeciálnej výplni si zachovávajú objem a po vypraní nestrácajú svoj pôvodný tvar.Správne vybraný vankúš poskytuje oporu chrbtice v prirodzenej polohe a zároveň pohodlie a osviežujúci odpočinok. Rozhodujúce pri výbere vankúša sú však predovšetkým vaše požiadavky na rozmery a poddajnosť výplne.

„Zákazníkom, ktorí preferujú spánok na vyššom a tvrdšom vankúši, odporúčam rad Classic High, pri ktorých je výplň skôr pevnejšia a plnšia. Výplne Comfort Medium sú mäkšie, svojim zložením pripomínajú perie alebo pamäťovú penu, oproti páperovým ale držia svoj tvar,“ hovorí naša manažérka starostlivosti o zákazníkov Aneta Kořínková „Často tiež zákazníkom radím väčší vankúš doplniť menším, pokiaľ majú radšej vyššiu oporu hlavy.“Naša filozofia vychádza z hotelových štandardov, preto sme sa rozhodli myšlienku Pillow Menu preniesť aj k vám domov. Navrhnite si svoje vankúšové menu tak, aby pokrylo váš osobný štýl spánku a zvoľte správnu kombináciu na čítanie knižky a pre to najpohodlnejšie zaspávanie. Zostavte si kaskádu dvoch alebo troch vankúšov, ktoré na pohľad premenia vašu spálňu na luxusný hotelový apartmán, ale predovšetkým povýšia kvalitu vášho odpočinku.


CHCETE SI NAŠE VANKÚŠE OSOBNE VYSKÚŠAŤ?

Náš liberecký showroom sme práve otvorili verejnosti. Rezervujte si svoj termín na Private Shopping a nechajte si poradiť od skúsených expertov z Lejaan tímu.

Mohlo by sa vám páčiť

Naša nová pýcha: Prémiový rad výplní Comfort

Naša nová pýcha: Prémiový rad výplní Comfort
Pohodlné ako perie, ale perie to nie je. Rad výplní Comfort prináša všetky prednosti páperových výplní, na rozdiel od nich sú ale antialergénne a ľ...

Satén ako synonymum pre jemnosť obliečok

Satén ako synonymum pre jemnosť obliečok
Naše obliečky sme sa rozhodli obliecť do saténovej väzby pre jej jemnú a zároveň odolnú štruktúru. Saténové kolekcie sa menej stláčajú a vyzerajú kúze...
Prehľad článkov