Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo
en
PANTONE 14-4203 TPG
 Kolekce Fair Play

Fair Play Lejaan Kids

Detská kolekcia šedých obliečok z certifikovanej organickej bavlny. Má jemný, priedušný a hladký povrch, ktorý si zachováva svoju pôvodnú mäkkosť. Vďaka svojmu živému pôvodu a šetrnému spracovaniu je skvelou voľbou aj pre citlivú pokožku vašich detí.
Tip na set 1×90×130 cm / 1×45×65 cm classic
61 €
 Kolekce Fair Play

Rodinný komfort

Naše kolekcie sú dokonale zladené pre vaše spoločné snívanie. Detské obliečky totiž vyrábame z materiálov ako pre dospelých. Môžete si tak užívať rovnaký komfort, nech už si usteliete spoločne alebo zvlášť.
 Kolekce Fair Play

Štýly vankúšov

Navlečiete deťom lôžko do klasického alebo Oxfordu štýlu? Vankúše „Classic“ sú hladké, zatiaľ čo „Oxford“ hovoríme tým s ozdobným okrajom. Detské kolekcie šijeme v oboch variantoch, rovnako ako pre dospelých.
 Kolekce Fair Play

Detské veľkosti

Pre postieľky vašich najmenších odporúčame rozmery paplóna 90 × 130 cm a vankúša 45 × 65 cm. Väčším snílkom potom sadne rozmer paplóna 140 × 200 cm a vankúš podľa ľubovôle pre tie najlepšie vankúšové bitky.
 Kolekce Fair Play

Prešitie obliečky

Vďaka praktickému prešitiu našich oblieček si vaše deti užijú maximálne pohodlie a výplne nevypadnú ani tým najväčším divochom. Gombíky a zipsy sme nahradili týmto minimalistickým detailom, ktorý je pohodlný, štýlový a funkčný.
 Kolekce Fair Play

Starostlivosť

Kolekciu Fair Play môžete prať až na 60 °C. Pre bežné osvieženie bielizne však odporúčame prať na 40 °C v pracom prostriedku na farebnú bielizeň. Možno sušiť v sušičke.
 Kolekce Fair Play

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 100% ORGANICKÁ BAVLNA CERTIFIKOVANÁ OEKO-TEX® STANDARD 100
Spracovanie česaná, mercerovaná, organická bavlna
Väzba hladký satén
Gramáž 145 g/m², TC 250
Odtieň PANTONE 14-4203 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE DETSKÚ KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť