Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en
 Kolekce Hodvábný Povlak Delicate Silk

Delicate Silk

Chcete svojej milovanej osobe darovať výnimočný starajúci zážitok? Pravý hodváb luxusného povlaku Delicate Silk pozitívne ovplyvňuje kvalitu vlasov aj pleti, zatiaľ čo chladivý efekt a hypoalergénne zloženie zvyšujú komfort pri odpočinku. Vybrať si môžete zo štyroch neutrálnych odtieňov a troch praktických rozmerov.
od 86 € do 118 €
 Kolekce Hodvábný Povlak Delicate Silk

Spánkom ku kráse

Pravidelný spánok na hodvábnom vankúši prináša množstvo benefitov. Prírodný materiál neabsorbuje kozmetické produkty ani prirodzenú vlhkosť pleti. Pokožka tak zostáva po celú noc svieža, hydratovaná a riziko tvorby vrások sa znižuje. Hladký povrch látky pomáha udržovať lesklé a zdravé vlasy, je hypoalergénny a prispieva k regulácii telesnej teploty.
 Kolekce Hodvábný Povlak Delicate Silk

Ten najlepší hodváb

Mulberry hodváb je synonymom pre hodváb tej najvyššej kvality. Vďaka 100% prírodnému zloženiu, dĺžke a pevnosti jednotlivých vlákien vzniká extra jemný, hladký, ale zároveň mimoriadne odolný materiál.
 Kolekce Hodvábný Povlak Delicate Silk

Jedinečné darčekové balenie

Darujte niečo naozaj špeciálne. Obliečku na vankúš Delicate Silk obdržíte v krásnej darčekovej krabici s hodvábnym puzdrom a mašľou. Pre jedinečný zážitok už pri samotnom rozbaľovaní.
 Kolekce Hodvábný Povlak Delicate Silk

Skutočný komfort

Zvoľte ten správny základ. Nadýchaná a ľahká výplň navlečená do jemného hodvábu je zárukou luxusného zážitku. Neutrálny odtieň obliečky Delicate Silk ľahko zladíte s našimi kolekciami obliečok. Skutočné pohodlie a hotelový vzhľad lôžka zaistí elegantná kombinácia troch vankúšov.
 Kolekce Hodvábný Povlak Delicate Silk

Starostlivosť

Obliečku Delicate Silk odporúčame prať šetrným programom na 30 °C. Jedinečné vlastnosti hodvábu najlepšie zachováte pri praní naruby a s použitím vrecka na jemnú bielizeň. Sušičku nepoužívajte.
 Kolekce Hodvábný Povlak Delicate Silk

VLASTNOSTI KOLEKCIE

Prevedenie Prirodzene lesklý hodváb najvyššej jakosti
Zloženie 100% hodváb Mulberry
Dezén hladký satén
Rozmery 40 × 60 cm
50 × 70 cm
70 × 90 cm
Odtiene Biela / svetlošedá / béžová /Staroružová
Gramáž 22 momme
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU