Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en
PANTONE 17-1537 TPG
 Kolekce Japanese Spirit

Japanese Spirit

Červenoružové ako japonské javorové listy, hebké vďaka 100% bavlnenému saténu. Mäkkú a zároveň odolnú kolekciu Japanese Spirit šijeme z kvalitnej certifikovanej bavlny v hravom odtieni, ktorý dodá vašej spálni nádych rozkvitnutých okrasných záhrad.
Tip na set 1×140×200 cm / 1×70×90 cm classic
74 €
 Kolekce Japanese Spirit

ŠTÝLY VANKÚŠOV

Budú vaše vankúše v štýle „Classic“ alebo „Oxford“? Classic hovoríme vankúšom s hladkými okrajmi a pre oxfordské stlanie sú charakteristické vankúše s ozdobným okrajom. Všetky naše kolekcie disponujú oboma variantmi vo všetkých veľkostiach.
 Kolekce Japanese Spirit

PREŠITIE OBLIEČKY

Obliečky paplónov sú vybavené prešitím, vďaka ktorému prikrývka z povlaku nevykĺzne. Nepríjemné zapínanie na gombíky alebo zips sme nahradili týmto elegantným a praktickým detailom.
 Kolekce Japanese Spirit

HOTELOVÝ KOMFORT

Zvoľte ten správny základ. Nadýchanú a napriek tomu ľahkú výplň, ktorú navlečiete do príjemnej kolekcie Japanese Spirit. Vankúše a ich množstvo sú zásadné pre pohodlný spánok. Osvedčená kombinácia troch je ideálna pre vaše pohodlie i oporu. A tiež pre štýlovejšiu spálňu.
 Kolekce Japanese Spirit

NAŠE VEĽKOSTI

Okrem klasických rozmerov paplónov si môžete dopriať aj variantu dvojitú a predĺženú. Vankúše v siedmich veľkostiach skvele doplnia akýkoľvek paplón, najmä ak budú na vašej posteli v sete troch.
 Kolekce Japanese Spirit

STAROSTLIVOSŤ

Kolekcia Japanese Spirit umožňuje pranie až na 60°C. Pre bežné osvieženie bielizne však odporúčame prať na 40°C v pracom prostriedku na bielu bielizeň. Možno sušiť v sušičke.
 Kolekce Japanese Spirit

NADROZMERNÉ PAPLÓNY

K obliečkam na paplóny v rozmeroch 240 × 200 cm a 240 × 220 cm pridávame praktické šnúrky. Aj nadmerná veľkosť výplne tak bude držať na svojom mieste. Šnúrky sa dajú schovať, alebo ich môžete nechať tak, ako sme ich našili. Vždy budú vyzerať decentne a nebudú rušiť celkový vzhľad postele.
 Kolekce Japanese Spirit

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 100% bavlna certifikovaná OEKO-TEX® Standard 100
Štruktúra česaná, mercerovaná bavlna
Gramáž 140 g/², TC 240
Odtieň PANTONE 17-1537 TPG
Väzba HLADKÝ SATÉN, PO VYPRANÍ MATNÝ
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť