Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en
PANTONE 18-0324 TPG
 Kolekce Obliečky Mum's Kingdom

Mum's Kingdom

Tmavozelené obliečky Mum's Kingdom premenia akúkoľvek spálňu na honosný a sofistikovaný priestor. O výnimočnú jemnosť kolekcie sa postarala kombinácia 100% biobavlny a ľahká gramáž 130 g/m². Darujte hebké obliečky, ktoré odtieňom evokujú radosť z rozkvitnutej záhrady. Pre zabalenie ako darček zvoľte v košíku vianočné darčekové balenie.
Tip na set 1×140×200 cm / 1×70×90 cm classic
114 €
 Kolekce Obliečky Mum's Kingdom

hotelový komfort

Zvoľte ten správny základ. Nadýchanú a napriek tomu ľahkú výplň, ktorú navlečiete do príjemnej kolekcie Mum’s Kingdom. Vankúše a ich množstvo sú zásadné pre pohodlný spánok. Osvedčená kombinácia troch je ideálna pre vaše pohodlie i oporu. A tiež pre štýlovejšiu spálňu.
 Kolekce Obliečky Mum's Kingdom

štýly vankúšov

Budú vaše vankúše v štýle "Classic" alebo "Oxford"? Classic hovoríme vankúšom s hladkými okrajmi a pre oxfordské stlanie sú charakteristické vankúše s ozdobným okrajom. Všetky naše kolekcie disponujú oboma variantmi vo všetkých veľkostiach.
 Kolekce Obliečky Mum's Kingdom

NAŠE VEĽKOSTI

Okrem klasických rozmerov paplónov si môžete dopriať aj variantu dvojitú a predĺženú. Vankúše v siedmich veľkostiach skvele doplnia akýkoľvek paplón, najmä ak budú na vašej posteli v sete troch.
 Kolekce Obliečky Mum's Kingdom

Prešitie obliečky

Obliečky na paplóny sú vybavené prešitím, vďaka ktorému paplón z poťahu nevykĺzne. Nepríjemné zapínanie na gombíky alebo zips sme nahradili týmto elegantným a praktickým detailom.
 Kolekce Obliečky Mum's Kingdom

STAROSTLIVOSŤ

Kolekcia Mum’s Kingdom umožňuje pranie až na 60°C. Pre bežné osvieženie však odporúčame prať na 40°C. Možno sušiť v sušičke.
 Kolekce Obliečky Mum's Kingdom

NADROZMERNÉ PAPLÓNY

K obliečkam na paplóny v rozmeroch 240 × 200 cm a 240 × 220 cm pridávame praktické šnúrky. Aj nadmerná veľkosť výplne tak bude držať na svojom mieste. Šnúrky sa dajú schovať, alebo ich môžete nechať tak, ako sme ich našili. Vždy budú vyzerať decentne a nebudú rušiť celkový vzhľad postele.
 Kolekce Obliečky Mum's Kingdom

NA VLASTNEJ KOŽI

Stále si nie ste istí farbou alebo materiálom? Nechajte si poslať vzorkovník k vám domov. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek, jeho plnú hodnotu vám odpočítame z budúceho nákupu.
 Kolekce Obliečky Mum's Kingdom

Vlastnosti kolekce

Zloženie 100% organická bavlna
Spracovanie česaná, mercerovaná, organická bavlna
Väzba hladký satén matný
Gramáž 130 g/m², TC 300
Odtieň PANTONE 18-0324 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť