Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo
en
PANTONE 14-1803 TPG
 Kolekce Rebeca's Dream

Rebeca's Dream Lejaan Kids

Hodvábne jemné detské obliečky z autorskej kolekcie Yvety Kroupovej. Obliečky obsahujú bavlnu a vlákna TENCEL™ Lyocell, ktoré sú vyrábané z eukalyptového dreva. Absorbujú vlhkosť, sú prirodzene mäkké, menej krčivé a hebké na dotyk. Spracovanie poťahov bez zipsov a gombíkov poskytuje maximálny komfort.
Tip na set 1×90×130 cm / 1×45×65 cm classic
56 €
 Kolekce Rebeca's Dream

Ilustrácie Yvety Kroupovej

Našim kolekciám obliečok pre deti Tobias’ Dream a Rebeca’s Dream dala život popredná česká ilustrátorka Yveta Kroupová. Inšpiráciou pri tvorbe jej boli jej vlastné spomienky, ktoré premietla do motívov a celkového dizajnu.
 Kolekce Rebeca's Dream

Rodinný komfort

Naše kolekcie sú dokonale zladené pre vaše spoločné snívanie. Detské obliečky totiž vyrábame z materiálov ako pre dospelých. Môžete si tak užívať rovnaký komfort, nech už si usteliete spoločne alebo zvlášť.
 Kolekce Rebeca's Dream

Štýly vankúšov

Navlečiete deťom lôžko do klasického alebo Oxford štýlu? Vankúše „Classic“ sú hladké, zatiaľ čo „Oxford“ hovoríme tým s ozdobným okrajom. Detské kolekcie šijeme v oboch variantoch, rovnako ako pre dospelých.
 Kolekce Rebeca's Dream

Detské veľkosti

Pre postieľky vašich najmenších odporúčame rozmery paplóna 90 × 130 cm a vankúša 45 × 65 cm. Väčším snílkom potom sadne rozmer paplóna 140 × 200 cm a vankúš podľa ľubovôle pre tie najlepšie vankúšové bitky.
 Kolekce Rebeca's Dream

Prešitie obliečky

Vďaka praktickému prešitiu našich poťahov si vaše deti užijú maximálne pohodlie a výplne nevypadnú ani tým najväčším divochom. Gombíky a zipsy sme nahradili týmto minimalistickým detailom, ktorý je pohodlný, štýlový a funkčný.
 Kolekce Rebeca's Dream

Starostlivosť

Kolekciu Rebeca's Dream môžete prať až na 60°C, na bežné osvieženie bielizne odporúčame prať na 40°C. Jedinečné vlastnosti a jemnosť vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte pri praní naruby a bez použitia aviváže a optických rozjasňovačov. Pri použití sušičky obliečky sušte naruby a zvoľte šetrnejší program s nízkou teplotou.
 Kolekce Rebeca's Dream

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 60 % TENCEL™ Lyocell / 40 % bavlna certifikované OEKO-TEX® Standard 100
Spracovanie česaná, mercerovaná bavlna
Väzba hladký satén, po vypraní matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odtieň PANTONE 14-1803 TPG
Starostlivosť

NAKUPUJTE DETSKÚ KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť