Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 30 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
 Kolekce Stylish Cashmere

Stylish Cashmere

Károvaná kolekcia z certifikovanej kombinácie merino vlny a kašmíru perfektne doplní obývaciu izbu aj minimalistickú spálňu. Hebké deky Stylish Cashmere v jednotnom rozmere 140 × 200 cm nielenže skvele vyzerajú, ale aj príjemne hrejú. Dostupné v troch farebných kombináciách.
143 €
 Kolekce Stylish Cashmere

O MATERIÁLI

Pre deky sme zvolili kombináciu 90% merino vlny a 10% kašmíru. Merino vlna vyniká svojou mäkkosťou a skvelými termoregulačnými schopnosťami, zatiaľ čo kašmír je synonymom pre ľahkosť, jemnosť a luxus. Spolu tvoria vlákna hebký materiál s dlhou životnosťou.
 Kolekce Stylish Cashmere

JEDNODUCHÉ LADENIE

Odtiene deky skvele doplnia naše kolekcie obliečok aj ostatné produkty Lejaan. Pre nápadité Mix & Match sa tak nebojte experimentovať s odvážnejšími farebnými kombináciami.
 Kolekce Stylish Cashmere

ŠTÝLOVÝ DETAIL

Každú deku sme doplnili o niečo extra. Štýlová etiketa však nie je iba na ozdobu, ale má aj svoje praktické využitie – rafinované vrecko ukrýva štítok s informáciami, ako sa o produkt starať.
 Kolekce Stylish Cashmere

STAROSTLIVOSŤ

Pri praní odporúčame zvoliť ručný program do 20 °C v kombinácii so špeciálnym pracím prostriedkom na vlnu, ktorý obsahuje lanolín. Ten zaistí, že vlna zostane dlhodobo hebká a ako nová. Pri sušení sa radšej vyhnite sušičke a deky nevystavujte priamym slnečným lúčom.
 Kolekce Stylish Cashmere

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 90% merino vlna / 10% kašmír
Štruktúra tkaná
Odtieň šedá / modro-šedá / ružovo-šedá
Gramáž 245 g/m²
Rozmer 140 × 200 cm (vrátane strapcov)
Certifikácia OEKO-TEX® STANDARD 100
Starostlivosť

nakupovať kolekciu

Mohlo by sa vám páčiť