Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
 Kolekce Vankúš Down Comfort Medium

Down Comfort Medium

Doprajte svojim blízkym to najkomfortnejšie snívanie. Vankúše z certifikovaného husacieho peria sú príjemne mäkké a nadýchané. Vďaka inovatívnej kombinácii prachového a draného peria držia svoj prirodzený tvar a dodávajú hlave maximálnu oporu. Výplne majú hladký bavlnený povrch. Pre zabalenie ako darček zvoľte v košíku možnosť darčekového balenia.
od 86 € do 200 €
 Kolekce Vankúš Down Comfort Medium

NAŠE PERIE

Pre páperové výplne sme zvolili vysoko kvalitné husacie perie z európskych chovov a certifikovaných fariem, najčastejšie zo susedného Poľska. Celý proces získavania i spracovania peria prebieha eticky a v súlade so zásadami dobrých životných podmienok zvierat.
 Kolekce Vankúš Down Comfort Medium

TROJKOMOROVÝ SYSTÉM

Menšie vankúše plníme kombináciou prachového a draného peria v pomere 60 : 40. Pri väčších rozmeroch nájdete tzv. trojkomorový systém. Vnútorná komora obsahuje 15 % prachového a 85 % draného peria, zatiaľ čo dve vonkajšie komory tvorí na 90 % jemné prachové perie. Toto zloženie zaistí maximálne pohodlie aj príjemnú oporu hlavy a krku.
 Kolekce Vankúš Down Comfort Medium

MINIMALISTICKÝ VZHĽAD

Povrch bez prešitia dáva navlečenému vankúšiku hladký minimalistický vzhľad. Okraje vankúša sú po celom obvode lemované jemnou paspulkou, ktorá spevňuje švy a zvyšuje odolnosť výplne.
 Kolekce Vankúš Down Comfort Medium

ZDRAVÝ SPÁNOK

Vďaka dôkladnému čisteniu peria počas výrobného procesu sú tieto výplne pri správnej domácej starostlivosti vhodné aj pre osoby alergické na prach a roztoče. Nie je vhodné iba do domácností alergikov na perie.
 Kolekce Vankúš Down Comfort Medium

STAROSTLIVOSŤ

Vankúše sú prateľné. V rámci kvalitnej starostlivosti odporúčame prať v jemnom pracom prostriedku a pri nízkych otáčkach na 60 °C. Výplne je možné sušiť v sušičke na nižšej teplote. Menšie rozmery je možné sušiť tiež voľne. Chemické čistenie, žehlenie, bielenie a vákuovanie nie je žiaduce. Pri skladovaní sa vyhnite prehýbaniu.
 Kolekce Vankúš Down Comfort Medium

VLASTNOSTI VANKÚŠOV

Zloženie výplne 100% CERTIFIKOVANÉ HUSACIE PERIE
Charakter ANTIALERGÉNNY
Gramáž a systém 40 × 40 cm – 230 g – Jednokomorový
40 × 60 cm – 300 g – Jednokomorový
45 × 65 cm – 640/140 g – Trojkomorový
40 × 80 cm – 660/150 g – Trojkomorový
50 × 70 cm – 660/150 g – Trojkomorový
70 × 90 cm – 1200/200 g – Trojkomorový
Zloženie svrchní 100% BAVLNA
Certifikácie Responsible Down Standard, Oeko-Tex® Standard 100, NOMITE, Downafresh
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU