Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en
 Kolekce Výšivka With Love

With Love

Venujte svojej polovičke darček, ktorý jej bude pripomínať vašu lásku od súmraku do úsvitu. Obliečku na vankúš With Love šijeme z našej osvedčenej kombinácie bavlny a TENCEL™ Lyocellu. Romantický prvok výšivky v kombinácii s elegantnou kantou zahreje pri srdci a doplní vašu obľúbenú kolekciu. Vybrať si môžete z troch farieb v štyroch rozmeroch. Pre zabalenie ako darček zvoľte v košíku možnosť darčekového balenia.
od 20 € do 34 €
 Kolekce Výšivka With Love

Výšivka

Maličkosť, ktorá poteší. Precízna výšivka s motívom srdiečok premení vašu najobľúbenejšiu sadu obliečok na skutočne srdcovú záležitosť. Motív lásky na obliečky vyšívame v lokálnej dielni.
 Kolekce Výšivka With Love

Jednoduché ladenie

Nežnú výšivku srdca sme spojili s kolekciami obliečok Quiet Jungle, Father's Playground a Never Too Late. Čisto biely, teplošedý a staroružový odtieň ladí s farbami výšivky a ponúka priestor pre monocolour look postele aj vzájomné kombinovanie.
 Kolekce Výšivka With Love

Starostlivosť

Kolekciu With Love môžete prať až na 60 °C, na bežné osvieženie bielizne odporúčame prať na 40 °C. Jedinečné vlastnosti a jemnosť vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte pri praní naruby a bez použitia aviváže a optických rozjasňovačov. Pri použití sušičky obliečky sušte naruby a zvoľte šetrnejší program s nízkou teplotou.
 Kolekce Výšivka With Love

Vlastnosti kolekcie

Složení 60 % Lyocell TENCEL™ / 40 % bavlna certifikované OEKO-TEX® Standard 100
Štruktúra česaná, merzerovaná bavlna
Povrch hladký satén, po vypraní matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odtiene Biela / Teplá šedá / Staroružová
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť