Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo
en
 Kolekce Výšivka With Love

With Love

Venujte svojej polovičke darček, ktorý jej bude pripomínať vašu lásku od súmraku do úsvitu. Obliečku na vankúš With Love šijeme z našej osvedčenej kombinácie bavlny a TENCEL™ Lyocellu. Romantický prvok výšivky v kombinácii s elegantnou kantou zahreje pri srdci a doplní vašu obľúbenú kolekciu. Vybrať si môžete z troch farieb v štyroch rozmeroch. Pre zabalenie ako darček zvoľte v košíku možnosť darčekového balenia.
od 20 € do 34 €
 Kolekce Výšivka With Love

Výšivka

Maličkosť, ktorá poteší. Precízna výšivka s motívom srdiečok premení vašu najobľúbenejšiu sadu obliečok na skutočne srdcovú záležitosť. Motív lásky na obliečky vyšívame v lokálnej dielni.
 Kolekce Výšivka With Love

Jednoduché ladenie

Nežnú výšivku srdca sme spojili s kolekciami obliečok Quiet Jungle, Father's Playground a Never Too Late. Čisto biely, teplošedý a staroružový odtieň ladí s farbami výšivky a ponúka priestor pre monocolour look postele aj vzájomné kombinovanie.
 Kolekce Výšivka With Love

Starostlivosť

Kolekciu With Love môžete prať až na 60 °C, na bežné osvieženie bielizne odporúčame prať na 40 °C. Jedinečné vlastnosti a jemnosť vlákna TENCEL™ Lyocell zachováte pri praní naruby a bez použitia aviváže a optických rozjasňovačov. Pri použití sušičky obliečky sušte naruby a zvoľte šetrnejší program s nízkou teplotou.
 Kolekce Výšivka With Love

Vlastnosti kolekcie

Složení 60 % Lyocell TENCEL™ / 40 % bavlna certifikované OEKO-TEX® Standard 100
Štruktúra česaná, merzerovaná bavlna
Povrch hladký satén, po vypraní matný
Gramáž 150 g/m², TC 250
Odtiene Biela / Teplá šedá / Staroružová
Starostlivosť

NAKUPUJTE KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť