Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo
en
Pantone 12-0758TPG
 Kolekce Week in Porto

Week in Porto

Žltú kolekciu Week in Porto inšpirovali odtiene tradičných fasád s dlaždicami a hravých farieb juhu. Prémiové obliečky z kombinácie ľanu, Tencel™ Lyocellu a bavlny majú matný rustikálny vzhľad, výborné termoregulačné schopnosti a príjemný povrch, ktorý s používaním mäkne.
Tip na set 1 × 140×200 cm / 1 × 70×90 cm classic
164 €
 Kolekce Week in Porto

hotelový komfort

Zvoľte ten správny základ. Nadýchanú a napriek tomu ľahkú výplň, ktorú navlečiete do príjemnej kolekcie Week in Porto. Vankúše a ich množstvo sú zásadné pre pohodlný spánok. Osvedčená kombinácia troch je ideálna pre vaše pohodlie i oporu. A tiež pre štýlovejšiu spálňu.
 Kolekce Week in Porto

Styly polštářů

Budou vaše polštáře ve stylu "Classic" nebo "Oxford"? Classic říkáme polštářům s hladkými okraji a pro Oxfordské stlaní jsou charakteristické polštáře se ozdobným okrajem. Všechny naše kolekce disponují oběma variantami ve všech velikostech.
 Kolekce Week in Porto

NAŠE VEĽKOSTI

Neben den klassischen Deckengrößen bieten wir auch eine doppelte und eine verlängerte Version. Die Kissen in sieben Größen werden die perfekte Ergänzung zu jeder Bettdecke sein. Besonders gut sehen sie auf dem Bett im Dreier-Set aus.
 Kolekce Week in Porto

prošití povlaku

Povlaky přikrývek jsou opatřeny prošitím, díky kterému peřina z povlaku nevyklouzne. Nepříjemná zapínání na knoflíky nebo zip jsme nahradili tímto elegantním a praktickým detailem.
 Kolekce Week in Porto

starostlivosť

Kolekciu môžete prať až na 60 °C. Aby ste zachovali jej jedinečné vlastnosti, odporúčame pranie naruby bez použitia aviváže či optických rozjasňovačov. S každým ďalším praním látka prirodzene mäkne. Sušiť sa dá v sušičke na šetrnom programe s nízkymi otáčkami, či voľne bez priamych slnečných lúčov. Pre ľahšie žehlenie si obliečky navlhčite.
 Kolekce Week in Porto

NADROZMERNÉ PAPLÓNY

K obliečkam na paplóny v rozmeroch 240 × 200 cm a 240 × 220 cm pridávame praktické šnúrky. Aj nadmerná veľkosť výplne tak bude držať na svojom mieste. Šnúrky sa dajú schovať, alebo ich môžete nechať tak, ako sme ich našili. Vždy budú vyzerať decentne a nebudú rušiť celkový vzhľad postele.
 Kolekce Week in Porto

Vlastnosti kolekcie

Zloženie 50% ĽAN / 30% TENCEL™️ LYOCELL / 20% BAVLNA CERTIFIKOVANÉ OEKO-TEX®️ STANDARD 100
Spracovanie Česaný ľan a bavlna
Väzba 1/2 panama
Gramáž 150 G/M², TC 150
Odtieň PANTONE 12-0758 TPG
Starostlivosť

NAKUPOVAŤ KOLEKCIU

Mohlo by sa vám páčiť