Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo
en

Magazín LEJAAN

Darčekový sprievodca Lejaan: Pri stromčeku s našimi tipmi zažiarite

Darčekový sprievodca Lejaan: Pri stromčeku s našimi tipmi zažiarite

S príchodom decembra prinášame praktický darčekový špeciál, kde sa s Vami radi podelíme o nápady priamo z našich dielní. 

Kolekcia Quiet jungle

Na našu žiarivo bielu signature kolekciu Quiet jungle nedáme dopustiť. Na zozname ho má aj Lucka, finančná riaditeľka: „Manželovi chcem dopriať viac odpočinku, preto mu doprajem obliečky z kolekcie Quiet jungle.“ Nielenže dodá spálni dojem luxusu, ale zložením uľahčí prácu tým, ktorí nechcú tráviť život pri žehliacej doske.

Prikrývky a vankúše pre všetkých bez výnimky

Ďalším kúskom, o ktorých spievame ódy, sú naše prikrývky a vankúše. Pomocníci pre nerušený spánok sa hodia aj pre alergikov, bez obáv sa môžu prať v práčke a po prebudení sa opäť vrátia do pôvodnej našuchorenej podoby. Naša marketingová riaditeľka Martina tento rok kúpi darčeky z rady Comfort: „Rodičom budem kupovať vankúše Comfort Medium. Zaslúžia si upgrade a tieto vankúše sú to najlepšie, na čom som kedy spala.“

Ručne šitá, aby vydržala veky

Praktickým menším darčekom pre kamarátku alebo kolegyňu je látková Lejaanka. Vyberať si môžete z rôznych farieb a materiálov. Kreatívna riaditeľka Lejaan Janča ich má hneď niekoľko: „Naše látkové tašky sú ideálnym darčekom. Ja s nimi chodím nakupovať, dávam do nich vypranú posteľnú bielizeň, nosím v nich knihy aj počítač. Využívam ich skrátka denne.“ Na rozdiel od igelitovej sestry súznie s prírodou a schová sa do každého vrecka a kabelky.

Darčekový voucher, nápad za zlatú šupinu

Hľadáte nápad, ktorý vašich blízkych uloží spokojne do perín? Predstavujeme darčekový voucher, za ktorý si môžu vybrať čokoľvek zo sortimentu Lejaan. Dáňa, naša social media manažérka, ho zaobstará rodičom priateľa: „Práve stavajú dom, takže si budú môcť vybrať čokoľvek, čo sa im bude hodiť.“ Poukazy v rôznych hodnotách sa dajú využiť po celý rok, výber teda nemusí ponáhľať. Poukaz pošleme behom pár minút na e-mail alebo zabalíme do darčekovej vianočnej krabičky a odovzdáme kuriérovi.

Mohlo by sa vám páčiť

Stávka na istotu: Darujte poukaz v kúzelnej škrupine od Lejaan

Stávka na istotu: Darujte poukaz v kúzelnej škrupine od Lejaan
Prehľad článkov