Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 30 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €

Magazín LEJAAN

Doprajte si počas horúcich nocí chladivé obliečky

Doprajte si počas horúcich nocí chladivé obliečky

Dusné letné noci, kedy nemôžete zaspať, a ráno sa cítite unavenejšie ako večer? Skúste obliečky z TENCEL™ Lyocellu. Príjemne chladia, prirodzene absorbujú vlhkosť a spánok v nich je ako v hebkom kráľovstve.

Optimálna teplota pre kvalitný spánok sa udáva medzi 17 – 20 °C, čo sa zdá ako neľahká úloha v letných týždňoch. Zachrániť od horúčavy vás môžu obliečky z TENCEL™ Lyocellu, ktorých vlákna boli vyvinuté pre tropické noci.


CHLADIVÝ TENCEL

TENCEL™ Lyocell je unikátnym materiálom špeciálne určeným na výrobu posteľnej bielizne. Tkanina sa dokonale prispôsobí teplote tela a vytvára príjemný chladivý efekt, ktorý oceníte po celý rok. V zime totiž zahreje a v lete ochladí.


ODVÁDZA VLHKOSŤ

Mikroskopické vlákna lyocelu sú navrhnuté tak, že odvádzajú až 2-krát viac vlhkosti ako bavlna. Vďaka tomu sa v posteľnej bielizni tvorí aj menej mikroorganizmov pre zachovanie pocitu sucha a komfortu počas spánku.


UDRŽATEĽNOSŤ

TENCEL™ Lyocell sa vyrába z udržateľne obhospodarovaných lesov a aj celý výrobný proces je postavený na energii z obnoviteľných zdrojov: „Všetky látky, ktoré vznikajú pri jeho výrobe sú znovu využívané. Tvorí sa tak minimálne množstvo odpadu a spotreba vody je až 20-krát nižšia ako pri spracovaní bavlny,“ vysvetľuje spolumajiteľ Lejaan Honza Bartoš.


PRE CITLIVÚ POKOŽKU

Zloženie našich kolekcií obliečok a plachiet tvorí 60 % TENCEL™ Lyocell a 40 % bavlna. Lyocellové vlákna sú výnimočne hebké, ale zároveň odolné, pružné a priedušné. Jemnosť ocení každá pokožka, vrátane citlivej, problematickej alebo detskej.


PRODUKTY Z ČLÁNKU

Biele obliečky Daily Notes

Šedá plachta Fair Play

Biele obliečky Quiet Jungle

Biela plachta Quiet Jungle

Staroružové obliečky Never Too Late

Tkaný béžový vankúš Woven Monocolour

Tehlové obliečky Grandma's House


CHCETE SI NAŠE PRODUKTY OSOBNE VYSKÚŠAŤ?

Náš liberecký showroom sme práve otvorili verejnosti. Rezervujte si svoj termín na Private Shopping a nechajte si poradiť od skúsených expertov z Lejaan tímu.

Mohlo by sa vám páčiť

Na návšteve u Teri Hodanovej

Na návšteve u Teri Hodanovej
Býva s fenkou Delfínou, študuje psychológiu, nedávno začala nahrávať podcast Aura. Je pondelok dopoludnia a my sme v jej vzdušnom byte v Prahe, štv...

Pletená kolekcia Colour Melange

Pletená kolekcia Colour Melange
Prehľad článkov