Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo
en

Magazín LEJAAN

Otvárame nový Lejaan showroom v pražských Nuslích

Otvárame nový Lejaan showroom v pražských Nuslích

S radosťou vám predstavujeme pražský Lejaan showroom – miesto, kde sa prelína vášeň pre kvalitnú posteľnú bielizeň a vízia dokonalého domova s intímnou atmosférou, ktorá pohltí vaše zmysly. Navštíviť nás môžete na adrese Jaromírova 4 v Nuslích, a to každý všedný aj víkendový deň.

LEJAAN sortiment na jednom mieste

Od detských i dospelých kolekcií obliečok a plachiet cez výplne až po froté. V našej malej pražskej oáze si môžete produkty z dielne Lejaan starostlivo prezrieť, vyskúšať, porovnať a vybrať si to pravé. Všedné dni sa u nás môžete zastaviť od 11 do 19 hodín, víkendy od 10 do 18 hodín. Rezervácia nie je potrebná.

Individuálny prístup

Nemôžete sa rozhodnúť, čo z nášho sortimentu vášmu domovu, štúdiu, či podniku pristane najviac? V showroome Lejaan môžete požiadať o radu našich špecialistov. Cieľom je nielen umožniť osobný kontakt s produktmi, ale aj zaistiť individuálnu starostlivosť každému zákazníkovi aj jeho konkrétnym potrebám.

Okrem profesionálneho poradenstva s vami radi na mieste vytvoríme objednávku prostredníctvom nášho e-shopu a postaráme sa o pohodlné doručenie produktov zadarmo k vám domov.


Unikátny priestor inšpirovaný prebúdzaním

„Pri navrhovaní priestoru ma viedla predstava, ako navodiť pocit pohodlia, intimity, ako evokovať príjemné ranné prebudenie, kedy je svet (ešte) priateľským miestom…,“ zveruje sa architekt Peter Požár zo štúdia Delicode, ktorý mal realizáciu showroomu na starosť.

Pokojný a hrejivý interiér dosiahol Peter zvolením monochromatickej béžovej farebnosti, zaoblenými líniami všetkého nábytku, ktorého je v miestnosti minimum, a špeciálnym ambientným osvetlením od talianskej značky FLOS.

Priestoru vládne čalúnená posteľ, dômyselne štrukturovaný pult a menšie posedenie. „Každá novouvedená kolekcia Lejaan tak dostane tú pravú pozornosť,“ dodáva Peter s úsmevom.

Zážitok pre všetky zmysly

Jedinečnosť priestoru podčiarkujú elementy, ktoré bežnú návštevu premenia na komplexný zážitok. Ústrednú posteľ, navlečenú vždy do jednej kolekcie Lejaan, dopĺňa scénografická dekorácia, špeciálne namiešaná vôňa či korešpondujúci zvukový dizajn. Spolu navodzujú prvky atmosféry, na ktorú sa nezabúda.


Kúzlo nuselského údolia

Showroom nájdete v Nuslích na adrese Jaromírova 4, Praha 2. Okrem neho sa odporúčame zastaviť aj v susednej kaviarni Neosly, ktorá vymení pokojnú atmosféru showroomu za energické zázemie ideálne pre prácu alebo popoludňajšie posedenie s kávou.

Prehľad článkov