Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en

Magazín LEJAAN

PRIPRAVTE SA NA LETO S LEJAAN

PRIPRAVTE SA NA LETO S LEJAAN

Ani horúce letné noci vás neoberú o kvalitný spánok. Vyskúšajte chladivý TENCEL™ Lyocell, vymeňte paplón za ľahšiu variantu a inšpirujete sa našimi letnými tipmi.

NOVINKA MEDZI PAPLÓNMI

Je najvyšší čas vymeniť hrejivý zimný paplón za odľahčenú variantu a naša novinka Comfort Lightweight je pripravená túto úlohu splniť na jednotku.

Letné prešívané paplóny z inovatívnych mikrovlákien sú mäkké a zachovávajú si svoj nadýchaný tvar. Ľahká gramáž 200 g/m2 je ideálna na letné obdobie. Paplóny majú hladký povrch zo 100% bavlny a vlastnosťami sa podobajú výplniam z pravého peria.


CHLADIVÝ TENCEL LYOCELL

Počas tropických teplôt sú na pomoc pripravené aj naše kolekcie obliečok a plachiet vo vyladenej kombinácii 60% TENCEL™ Lyocell a 40% bavlna.

Oproti klasickej bavlne absorbujú vlhkosť dvojnásobným tempom, tkanina sa navyše dokonale prispôsobí teplote tela a vytvára tak príjemný chladivý efekt.


PLÁŽOVÁ OSUŠKA

K bazénu, moru, rybníku, na piknik aj rozkvitnutú lúku. Lejaan osušky v obrovskom rozmere 100 × 180 cm poslúžia ako mäkké podložky, nech už s vami poputujú kamkoľvek.

Tento rok v lete môžete vyberať z nových kolekcií zo 100% bavlny, rozšírili sme aj našu paletu farieb a štruktúr na uspokojenie aj tých najnáročnejších letných povaľačov.


KÚZLO HODVÁBU

Ak môže tohtoročnú vlnu horúčav niečo zachrániť, je to luxusný zážitok v podobe zaspávania na hodvábnom vankúši Delicate Silk.

Výnimočný prírodný materiál si zamilujete pre jeho hladký chladivý povrch aj blahodarné účinky na pleť a vlasy. Hebký povrch hodvábu neabsorbuje kozmetické produkty ani prirodzenú vlhkosť pleti. Pokožka tak ráno zostáva hladká, svieža a vlasy nestrácajú svoj lesk a hydratáciu.


LETNÝ PLAYLIST

Na leto ste pripravení, teraz sa už stačí len naladiť na tú správnu pohodu. Pustite si náš letný playlist, ktorý kurátorsky odprevadí všetky vaše obľúbené kolekcie. Prajeme vám to najkrajšie leto!


Mohlo by sa vám páčiť

TENCEL™ Lyocell a prečo ho milujeme

TENCEL™ Lyocell a prečo ho milujeme
Už si nemusíte vyberať medzi dobrým pocitom a pohodlím. Stavte na náš signature materiál

O spomienkach aj víziách s kreatívnou riaditeľkou Lejaan

O spomienkach aj víziách s kreatívnou riaditeľkou Lejaan
Jana Hučíková nielenže zažila prvé krôčiky Lejaan, ale tiež sa z veľkej časti podieľala na tom, aký je dnes. Udržateľný, minimalistický, novátorský, r...
Prehľad článkov