Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 €
en

Magazín LEJAAN

Stávka na istotu: Darujte poukaz v kúzelnej škrupine od Lejaan

Stávka na istotu: Darujte poukaz v kúzelnej škrupine od Lejaan

Darčekové poukazy v rôznych hodnotách vždy potešia a vašim blízkym doprajú možnosť voľby.

Tak ako Popoluška dostala tri kúzelné oriešky, aj my pre vás rozlúskneme ťažké rozhodovanie pri výbere darčekov pod stromček. Na pomoc vo vianočnej dobe prichádza darčekový voucher s venovaním. Poukaz sme však nevymysleli ako neosobný kúsok bez nápadu, ale poňali sme ho ako darček na mieru ako sa patrí.


Oriešok prvý: Neobyčajné vianočné balenie

Balenie je naša parketa, ale na čo sme vážne hrdí, je naše vianočné darčekové balenie, v ktorom nájde darčekový voucher bezpečný úkryt do chvíle, kým putuje snehovou fujavicou k novému majiteľovi. A aby mu to po ceste pristalo, poukaz schováme do hodvábneho papiera a všetko zaviažeme ozdobnou mašľou.

Darček na poslednú chvíľu? Darčekovú kartu vám pošleme elektronicky na vytlačenie. Túto možnosť si môžete zvoliť pri doprave a platbe.

Oriešok druhý: Venovaný z lásky

Voucher môžete doplniť osobným venovaním pre obdarovaného, ktoré vytlačíme na kartičku. Pre Ježiškov, ktorým sa vyčerpali nápady na odkazy, máme prichystaných niekoľko, ktoré potešia a zahrejú aj bez vareného vína so škoricou. Fantázii sa ale medze nekladú, a už vôbec nie cez Vianoce, takže do obálky za vás vykúzlime prianie, pozdrav, myšlienku alebo napríklad verš a svet sa premení opäť na ešte lepšie miesto.


Oriešok tretí: Miesto do klobúka trafí sa do vkusu každého

Nájsť darček pre všetkých môže byť ťažký oriešok. Ale vybrať si podľa svojho vkusu môže naozaj každý a vy sa nemusíte strachovať s typom darčeka, jeho farbou alebo tajne v noci chodiť premeriavať obliečky na vankúš. A preto je voucher ľahká sviatočná voľba. Ten od Lejaan navyše platí celých dvanásť mesiacov, takže prinesie dostatok času na vyberanie a rozhodne nevyzerá, že si dal Ježiško s nákupmi na čas alebo mu došla inšpirácia.

Mohlo by sa vám páčiť

Čo tento rok darovať pod stromček?

Čo tento rok darovať pod stromček?
Niekto darčeky nakupuje so starostlivou stratégiou mesiace dopredu, iní to nechávajú na poslednú chvíľu. Všetci ale majú rovnaký cieľ - zaobstarať ...

DARUJTE NA VIANOCE HEBKÚ SADU FROTÉ

DARUJTE NA VIANOCE HEBKÚ SADU FROTÉ
Kvalitné uteráky sú krásnym darčekom, ktorý pod stromčekom urobí radosť a bude slúžiť dlhé roky. Preskúmajte naše nové kolekcie froté a vytvorte pr...
Prehľad článkov