Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Vrátenie do 14 dní zadarmo Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2
en

Magazín LEJAAN

Ste to, v čom spíte

Ste to, v čom spíte

kolekcia obliečok Organic cloud

Predstavte si, že si vyberáte auto, nový domov alebo životného partnera. Aké všetky kritériá musí spĺňať, aby ste spolu spokojne strávili dlhé roky?

A vyberáte si rovnako starostlivo svoju posteľnú bielizeň? Možno pritiahnuté za vlasy, ale keď si uvedomíme, že v posteli trávime tretinu svojho života, je vlastne logické, že aj obliečky môžu výrazne ovplyvniť jeho kvalitu.

kolekcia obliečok Flatwhite

kolekcia obliečok Flat White

My v Lejaan sme o tom premýšľali za vás. Premýšľali sme, čo je pre nás dôležité v noci počas spánku, ráno pri stlaní aj celý deň, kedy chceme, aby náš interiér vyzeral k svetu.

A od premýšľania už nebolo ďaleko k činom. Vďaka tomu vznikli exkluzívne kolekcie obliečok, ktorá budú vašimi spoľahlivými partnermi na tretinu života. Ktoré si zamilujete do posledného záhybu a na rozdiel od iných životných partnerov im nebudete musieť tolerovať žiadne nedokonalosti.

kolekcia obliečok Frozen Lake

kolekcia obliečok Frozen Lake

V Lejaan kladieme dôraz na použitie prírodných materiálov alebo ich kombinácií. Vďaka tomu vám pri veľmi jednoduchej údržbe obliečky vydržia naozaj dlho.

Zvyknúť si na to najlepšie je ľahké, vkus sa nám ale v priebehu života môže meniť, rovnako ako interiér nášho domova. Preto sme stavili na jednoduchosť. Jednofarebné obliečky alebo decentné vzory zaručujú, že sa vám neopozerajú a budú sa dať dobre a variabilne kombinovať. A nebudú na seba zbytočne strhávať pozornosť, pretože hlavnú úlohu hráte vo svojej posteli stále vy.

kolekcia obliečok Midnight Diving

kolekcia obliečok Midnight Diving

Kým stopercentná bavlna je stará dobrá klasika, materiál Tencel je horúcou novinkou.

Vďaka jeho unikátnemu zloženiu sa obliečky nekrčia a sú príjemne priedušné. Kľúčom k tomuto tajomstvo je viskózové vlákno z eukalyptových vlákien, ktoré je v našich kolekciách nakombinované s bavlnou.

kolekcia obliečok Never Too Late a Frozen Lake

kolekcia obliečok Never too late a Frozen Lake

Nesľubujeme vám, že stlanie postele sa stane vašou najobľúbenejšou časťou dňa, na ktorú nebudete môcť dospať. Ale verte, že sme ho zjednodušili, ako najviac to bolo možné! Nekrčivé materiály vám stlanie uľahčia a ak naň predsa len nebudete mať náladu, nevadí. O to viac bude vaša posteľ pozývať k ďalšiemu zapelešeniu sa s knižkou.

Pretože tráviť tretinu života v posteli je báječné, ale kto povedal, že stráviť pol života v Lejaan nie je ešte lepšie?

kolekcia obliečok Old Memories

kolekcia obliečok Old Memories


Prehľad článkov