Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo Navštívte náš pražský showroom | Otvorený každý deň | Jaromírova 4, Praha 2 Doprava zadarmo pri objednávke nad 115 € Vrátenie do 14 dní zadarmo
en

Magazín LEJAAN

Vianočný pop-up Lejaan v Prahe

Vianočný pop-up Lejaan v Prahe

Teploty klesajú, dni sa nezadržateľne krátia a v diaľke už znie tiché zvonenie zvončeka. Vianoce sú takmer za rohom a s nimi aj náš vianočný pop-up. Ten bude prebiehať od 28. 11. do 17. 12. v pražskom showroome českej značky dizajnových svietidiel BOMMA na adrese Dům Diamant, Spálená 82/4, Nové Město. Radi vás privítame každý deň vrátane víkendov od 11:00 do 19:00.

Na pop-upe vás osobne prevedieme sortimentom, predstavíme nové kolekcie a poradíme s nákupmi pod stromček. Pre každého návštevníka máme navyše pripravený voucher na 10% zľavu a doručenie domov zadarmo.

Lejaan na dotyk

Pop-up slúži predovšetkým ako príležitosť na to, aby ste si naše produkty prezreli a vyskúšali. K dispozícii vám bude celý náš sortiment, od obliečok, plachiet, výplní cez froté až po doplnky aj detské kolekcie. A ak sa rozhodnete pre vytvorenie objednávky cez náš e-shop, budeme vám počas celého procesu nápomocní. Na pohodlný nákup môžete na mieste využiť naše tablety.

Tešiť sa môžete tiež na nezabudnuteľnú vianočnú atmosféru aj ľahké občerstvenie v podobe kávy, čaju, alkoholického aj nealkoholického prosecca, vaječného likéru od IPPA Café, výborných domácich cukroviniek a ďalších dobrôt. 


V spoločnosti českého designu

Pop-up nájdete v jedinečnom BOMMA Ateliéri – dizajnovom showroome českej značky osvetlení BOMMA. Okrem jedinečných ručne vyrábaných svietidiel tu budú aj výrobky z brúseného skla od českej sklárne Rückl, sesterskej značky BOMMA.


Ateliér sa nachádza na adrese Dům Diamant, Spálená 82/4, Nové Město, na 2. poschodí. Pre vpustenie do domu stačí zavolať na telefónne číslo + 420 602 283 173, ktoré nájdete aj na ceduľke pri vchode. Prístup bohužiaľ nie je bezbariérový. V prípade príchodu s kočíkom sa obráťte na naše asistentky, ktoré vám ho rady pomôžu vyniesť. 

Tešíme sa na vás!


Za zapožičanie krásnych vianočných ozdôb na STROMČEK ďakujeme libereckej značke Decor by Glassor.

Prehľad článkov